Bauskas futbolisti uzvar Zemgalē 3

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vienība 7. februārī Salaspilī uzvarēja Latvijas Futbola federācijas Zemgales reģiona jaunatnes U14 telpu futbola čempionāta finālā.

Sīvākā cīņa par zelta godalgām sākās jau ar pirmo spēli, kad baušķenieki tikās ar «Jūrmalas SC-1» komandu, kuru uzvarēja ar 4:3. «Iekļūt trijniekā cerējām jau sezonas sākumā. To, ka uzvarēsim, negaidījām. No fināla komandām savā grupā bijām spēlējuši ar FK «Auda» un abas reizes grūtās spēlēs guvām uzvaru. Vinnējām arī šoreiz,» teic BJSS futbola treneris Artūrs Kupčiuns. Ar rezultātu 6:3 pārspēti «SK Kengaroos-1», ar 4:2 uzvarēts FK «Auda». Vienībā spēlēja Ričards Rapševičs, Ritvars Briedis, Adrians Danoss, Rainers Jegorovs, Tomass Valts Jirgensons, Kristers Panteļejevs, Ivo Jarmaļuks.

BJSS futbolisti startē arī U13 un U10 grupās, bet tur pašlaik nav pat cerību iekļūt finālā.

FK «Iecava» ar divām vienībām cīnījās U11 vecuma grupā. Finālā neviena komanda neiekļuva, vēstīts mājaslapā zemgalesfutbols.lv. FK «Iecava» U10 vecuma grupā uzvarēja divās spēlēs no četrām un, visdrīzāk, arī uz finālu nepretendēs. Iecavnieki spēlēs finālā U7 vecuma grupā un ar trim vienībām startē U6 vecuma grupā. Ir labas cerības, ka viena no pašu jaunāko futbolistu komandām spēlēs finālā.

Vērtējot iespējas startēt sacensībās vasaras sezonā, A. Kupčiuns atzīst, ka, visticamāk, vienīgā komanda būs U10 vecuma grupā. Pārējās jāsavāc vismaz 11 laukuma futbolistu, un tik daudz atbilstīgās vecuma grupas pārstāvju Bauskā pagaidām nav.

Toties daži futbolisti izmēģina iespējas startēt spēcīgākās vienībās – Ričards Rapševics un Ritvars Briedis trenējas futbola skolā «Metta». Puiši «Metta» vienībā 21. un 22. janvārī Rīgas Olimpiskajā sporta centrā piedalījās Latvijas Futbola federācijas organizētajā pirmssezonas jauniešu klubu turnīrā «Ziemas kauss» un kļuva par sacīkšu uzvarētājiem. Pretiniekos bija klubi «JFC Skonto Rīga», «Rīgas Futbola skola», FK «Ventspils OC», «Šitika futbola skola».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

www

Apsveicu visus ar izcīnīto čempiona titulu !

pirms 5 gadiem, 2015.02.13 10:01

Vietējās ziņas