Bauskas iecirkņa policisti šomēnes konstatējuši 70 «covidpass» neaizpildīšanas gadījumus 2

Šomēnes, laika posmā no 1. līdz 22. novembrim, Bauskas iecirkņa amatpersonas ir sākušas 70 administratīvā pārkāpuma procesus par to, ka, ierodoties Latvijā no ārzemēm, nav aizpildītas elektroniskās anketas personu uzraudzības informācijas sistēmā www.covidpass.lv.

Lielākā daļa no personām, kuras pārkāpušas Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 «Epidemioloģiskās drošības pasākumi «Covid-19» infekcijas izplatības ierobežošanai» 38. punkta prasības, ir citu valstu pilsoņi. Līdz šim likumsargi par minēto likumpārkāpumu ir piemērojuši naudas sodu desmit eiro katram, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste. 

Saņemot informāciju par iespējamiem pašizolācijas vai pulcēšanās noteikumu pārkāpumiem vai mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās, policija reaģē visos gadījumos. 22. novembrī tika sākta administratīvā lietvedība par privāta pasākuma organizēšanu, kurā kopumā piedalījās 14 personas. Citos gadījumos sniegtās ziņas nav apstiprinājušās.
Savukārt pašizolācijā esošo personu skaits mainās katru dienu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Tad

brīnāmies,ka mums aug Covid inficēto skaits,cits uzskata,ka masku vilkšana neko nedod,cits min vēl dažādus iemeslus,bet ,lūk,kas atklājās.Jā,šos noķēra,bet cik daudz vēl iebrauc Latvijā un neviiens viņus nav pamanījis?

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.23 18:28

Vietējās ziņas