Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas ielās izbrauc putekļu sūcējs 18

Bauskas ielas drīzumā kļūs daudz tīrākas. Pašvaldības uzņēmums «Vides serviss» (VS) iegādājies modernu un jaudīgu ielu uzkopšanas iekārtu. Jaunā auto izmēģinājuma braucienā pie stūres sēdies ilggadējais uzņēmuma šoferis Dzintars Čehovics. «Bauskas Dzīvei» viņš zināja stāstīt par laikiem, kad komunālo pakalpojumu uzņēmumā bijis līdzīgs Krievijā ražots ielu uzkopšanas automobilis. «Nevar salīdzināt to mašīnu ar šo jauno, lai gan darbības principi abām ir vienādi,» secina pieredzējušais darbinieks. Piegādātāju firmas pārstāvis Gerds Sīmanis stāsta, ka agregāts ir ļoti moderns. Ar to var ielas slaucīt, mazgāt, pievienojot ūdenim attiecīgas ķimikālijas, pilsētu var arī iesmaržināt.  «Lai pilsēta būtu tīra, mašīnai ir regulāri jāstrādā. Ja Bauskā tādas lietas nav darītas gadiem, pozitīvo efektu pēc pirmās reizes nevarēs pamanīt,» skaidro G. Sīmanis. Mašīnai pievienotie agregāti ļauj to izmantot lapu savākšanai, paredzēts to aprīkot ar lāpstu sniega šķūrēšanai ziemā.VS attīstības nodaļas vadītāja Linda Tijone stāstīja, ka izveidots ielu un laukumu uzkopšanas grafiks. Noslogotākās ielas paredzēts uzkopt divreiz nedēļā, mazāk izmantotajās brauktuvēs mašīna strādās reizi nedēļā. Darbu grafiks vēl jāsaskaņo ar novada administrācijas saimniecisko nodaļu. Par iespēju izmantot teritoriju uzkopšanas mašīnu informēti arī pagastu pārvaldnieki. Tādējādi iespējams, ka no smiltīm un putekļiem varētu tikt attīrīti laukumi lielākajās apdzīvotājās vietās pagastos. Šo pakalpojumu iecerēts piedāvāt arī juridiskajām personām.  L. Tijone stāsta, ka tehnikas iegāde rūpīgi izsvērta. Pirms sludināt iepirkumu, skatīta ventspilnieku pieredze. Šajā pilsētā vides sakopšanā līdzīgas iekārtas strādā jau vairākus gadus. Pētītas ielu un laukumu uzturēšanas metodes ārzemēs. Izmantojot jauno automobili, tiks krietni atvieglots sētnieku un uzņēmuma strādnieku darbs.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

vēlētājs 21.05.2013. 10:20:36, absolūta patiesība, jo Kolužs izņemot intrigu dzīšanu, sodīšanu un nevēlamo indivīdu darba vietu likvidāciju neko citu nemāk! Jo visas šīs darbības neprasa naudu, kura š a u s m ī g i vajadzīga baseinam PAR BUDŽETA NAUDU, un vēl Kolužs ir iepirkumu komisijas loceklis:
http://www.bauska.lv/i.php?id=41, vēl palasiet brīvajos brīžos:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/neka-personiga-konkurences-padome-atklaj-neatlautu-vienosanos-starp-buvniekiem-kura-iesaistita-kompanija-lec.d?id=43306899

pirms 7 gadiem, 2013.05.21 10:54

vēlētājs

Balsojiet par Vienotību un nekas nemainīsies, Kolužs, vakardienas uzrunā TV 7 skaidri un gaiši pateica, ka atkal kāds jāsoda, meklē vainīgos, kārtējos reizi, savai neizdarībai! Vispār paklausijos, es vakar to Streipa raidijumu, un domāju , redz, cik cilvēkiem daudz ir nekaunības, solija pirms 4 gadiem, neko neizdarija, tagad atkal sola!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ābelnieks, vismaz skaidri un gaiši pateica, ka ceļiem tika par maz uzmanības veltīts, netika dots pietiekoš finansējums, vismaz nevienu nelika un karātuvēm, kā to uzskatāmi izdarija Koluža kungs. Kolužs vispār tur fleitēja un locijās, diez pašama kauns tagad nesametās, klausoties sevī????? Uzņēmējiem viņš tagadiņ palīdzēšot, vai nu pie prāta nācis, vai nu atkal pirmsvēlēšanu ļerkstēšana???? Un par to ĢMO auzdēšanu un cūku fermām, vispār, locijās, kā zutis!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.21 10:20

Uzvara

Cik vēl gadus lāpīs posmu Bauska -Uzvara?????

Čurāsim pret vēju un iesim mazgāties jaunajā peldbaseinā ??????

pirms 7 gadiem, 2013.05.15 00:39

kampf!

Aizlāpiet tās nolādētās bedres asfaltā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 21:42

14.05.2013. 14:10:55 Pilskalna ielā lielāks lietotāju skaits kā Salātu un Dārza, un Slimnīcas? Var jau būt, var jau būt!
Ja jau sakiet, ka labo - ticu uz vārda!

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 20:48

cilvēks

Kāda muļķibas no ielām vākt putekļus. Visu celiņu malas tiek izkasītas lai neaug zāle.no turiene arī sūks putekļus. Nu niekošanās . Bauskā kur pagriezies,zemes pa gaisu. Zaļās zonas nav,koki kā putnubiedēkļi iztaisīti,ceriņu krūmi izzāģēti. Nav pilsētā saimnieka un nav bijis šajā lietā. Naudu mētā vējā.

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 18:29

bauska - Uzvara - valsts autoceļš
jājautā valstij

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 17:06

uzvara

Gribētu zināt cik izmaksāja ceļa Bauska - Uzvara bedrīšu remonts, bedrītes lāpīja 2 reizes, bet kaut kā nesalāpījās... Varbūt tad varētu izskaidrot iedzīvotājiem, ka naudas taupīšanas nolūkos lāpam katru trešo bedri,vismaz skaidrība būtu.

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 16:45

centrs

Vajadzīga lieta. Lai veicas. Ielas būs tīrākas un arī gaiss pilsētā būs tīrāks. Jauki!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 16:30

14.05.2013. 10:54:31, cienītais/ā lūdzu pabrauciet un apskatieties, ka bedres asfaltā ir salāpītas uz Elejas, Īslīces, Ziedoņu ielām, tālāk bedres ir salāpītas Uzvaras ielas galā, tagad darbi notiek uz Pilskalna ielas, un tā tālāk pēc kārtas pa ielām atkarībā no lietotāju skaita.

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 14:10

būs

ko dod tīras, bet bedrainas ielas????
Mums būs tīras bedres! Ja nu sanāks pārsist riepu, nevajadzēs pa putekļiem brist! Bet ideja laba, protams, pie sakārtotiem ceļiem!

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 13:41

Jāuzmanās , ka vēl nenosūc pēdēju asfaltu kurš tā jau knapi turas kopā!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 12:39

Anna1

Super! Prieks lasit, ka notiek ari tik pozitivas lietas! Tagad tik stradat, lai masina nestav! Privato auto ari vajadzes retak mazgat-mazak putekli:)!malaci!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 11:49

Štrunts par putekļiem, kad sāks tās bedres labot. Kaut ko atceros lasījis par vidējo temperatūru +5 grādi, kad asfalts kāds tur lētāks, sākšot ar galvenajām ielām. Neredzu, ka kaut vienu bedri lāpītu ciet
GRIBU ATBILDI!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 10:54

Vietējās ziņas