Bauskas inkubators aicina biznesa ideju autorus un uzņēmējus 4

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Bauskas biznesa inkubatorā (LIAA BBI) no 1. līdz 20. martam būs atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā. Aicināti pieteikties uzņēmumi, kas nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

LIAA BBI vecākā projektu vadītāja Laila Glaudāne informē, ka pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešus mēnešus dalībniekiem sniegs visu nepieciešamo biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām tēmām, kas saistošas uzņēmējiem un palīdz risināt viņu biznesa izaicinājumus, kā arī vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā.

Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50 procentu līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām un citām nepieciešamām lietām. Tāpat iespējams pretendēt uz 50 procentu līdzfinansējumu līdz 5000 tūkstošiem eiro aprīkojuma un izejmateriālu iegādes izmaksu segšanai. Pieteikumus, kas parakstīti ar elektronisko parakstu un nosūtīti uz liaa@liaa.gov.lv, pieņems līdz 2019. gada 20. martam.

LIAA BBI pašlaik darbojas 32 dalībnieki, no tiem 17 uzņemti inkubācijas programmā un 15 testē savas idejas dzīvotspēju pirmsinkubācijas programmā. Dalībnieku vidū pārstāvētākā nozare ir pārtikas ražošana.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

klukste

Pievedat kaut vienu piemēru,ko tad līdz šim,muļķi laizdami,esat izperējuši ! Liekas,ka tikai vanckarus.

pirms gada, 2019.02.20 14:13

:)

Labi, ka jūs tāds kulturāls cilvēks būdams esiet ko sasniedzis, sēzot komentārus rakstot un spriedelējot no malas. Lai jums veicas :)

pirms gada, 2019.02.20 15:43

> :)

Tātad piemēru tomēr nav !

pirms gada, 2019.02.21 15:20

P

Iz netālās pagātnes:Inkubātors izperēs jaunus zēnus, meitenes.

pirms gada, 2019.02.21 10:58

Vietējās ziņas