Bauskas jaunajiem florbolistiem divas bronzas 2

Sestdien, 4. maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā par Latvijas Florbola jaunatnes čempionāta bronzas medaļām U14 vecuma grupā cīnīsies Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. Tikmēr divas vienības savu bronzu jau izcīnījušas.


Baušķenieku U13 vecuma grupas vienība 1. maijā Ulbrokā ar 7:1 sagrāva «Rubene/KSS» komandu. Mūsējo labā divus vārtus guva Niks Daniels Bosakovs, vēl vārtos iemeta Deniss Afanasjevs, Ralfs Akmentiņš, Renārs Gulbis un Pāvels Seredickis, savukārt rezultatīva piespēle Naurim Roķim. Tā liecina informācija mājaslapā sportsbauska.lv. Vienības vārtus sargāja Renārs Cimermanis, komandu trenē Ingus Panteļejevs.


Tajā pašā dienā Talsos par U16 vecuma grupas otrās divīzijas bronzas medaļām noritēja ļoti sīva cīņa. 17. minūtē baušķenieku pretinieki FBK «Rīga Rockets» jau bija vadībā ar rezultātu 5:1, bet baušķenieki nepadevās, turpinājumā neļaujot pretiniekiem gūt nevienus vārtus, bet paši bija precīzi vēl septiņas reizes, uzvara ar 8:5. Tā liecina floorball.lv mājaslapas informācija. Bauskas komandas labā ar trim vārtiem un vienu piespēli izcēlās Everts Janušauskis. Divi vārti Matīsa Dulbes kontā, vieni vārti un viena rezultatīva piespēle Kristeram Ķūrenam-Repšam un Kristiānam Čakānam, bet divas rezultatīvas piespēles Gustavam Pļevokam. Vienības vārtus sargāja Ēriks Skukausks, trenē komandu Normunds Grunckis.


Pēdējā par savām godalgām cīnīsies Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas U12 vecuma grupas vienība – viņi uz Kocēniem 11. maijā dosies pēc zelta medaļām.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas