Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas jaunie mūziķi rāda mākslinieciski augstvērtīgu sniegumu 1

Bauskas mūzikas skolas audzēkņi kārtējo reizi uzrādījuši mākslinieciski augstvērtīgu sniegumu dažādos konkursus. Par panākumiem stāsta skolas direktore Anita Velmunska.

3. klases audzēknis Vadims Cvetkovs 9. aprīlī piedalījās XII starptautiskajā akordeonistu konkursā «Naujene 2014» Daugavpilī. Konkursanti no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Serbijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Polijas atskaņoja katrs divus dažādus skaņdarbus. Baušķenieks konkursā spēlēja latviešu tautasdziesmu A. Tuča apdarē «Aiz ezera balti bērzi» un tehniski sarežģīto M. Dviļanska skaņdarbu «Skercino». Skolēna sniegumu žūrija novērtēja, piešķirot otro vietu savā vecuma grupā.

Mūzikas skolotāja Antra Rušmane stāsta, ka Vadimam patīk piedalīties koncertos gan kā solistam, gan kā akordeonistu ansambļa dalībniekam. Viņš ir daudzsološs jaunais mūziķis, kurš ļoti vēlas pilnveidot instrumenta spēles prasmi un profesionāli attīstīties, ir ļoti centīgs, apzinīgs un mērķtiecīgs.

Klavierspēles skolotājas Ligitas Kārkliņas 3. klases audzēkne Adriana Jonase 10. aprīlī piedalījās VIII Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu 2. – 4. klavieru klašu audzēkņu konkursā Dobelē. Savu sniegumu tajā demonstrēja 24 mūzikas skolu audzēkņi. Adrianas izpildījumam žūrija piešķīra 2. vietu. Jaunajai pianistei tas ir līdz šim augstākais mākslinieciskā snieguma novērtējums.

Bauskas mūzikas skolas vijolnieces Ance Ūdre un Katrīna Siliņa kopā ar skolotājām Aivu Avotiņu un Eviju Bonāti no 11. līdz 13. aprīlim piedalījās Kārļa Ferdinanda Amendas X Mūzikas svētkos Talsos.

Šogad, turpinot jauno vijolnieku un čellistu koncertfestivāla tradīciju, pirmo reizi tika organizēts starptautisks konkurss. Sekmīgi tajā uzstājās Bauskas jaunās mūziķes. Ance Ūdre ieguva 3. vietu, bet Katrīna Siliņa bija «pirmā vijole» savā grupā. Abas baušķenieces uzaicinātas piedalīties laureātu noslēguma koncertā. Tajā žūrijas tencinājumu saņēma vijoles skolotāja A. Avotiņa un īpašo balvu – koncertmeistare E. Bonāte.

Pašlaik mūzikas skolas kolektīvs intensīvi gatavojas pavasara Zaļajam koncertam, kas 25. aprīlī notiks Bauskas kultūras centrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas