Bauskas jaunie peldētāji startē Inčukalnā 1

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunie peldētāji aizvien aktīvāk sāk piedalīties sacensībās. No Inčukalna sporta kompleksa peldbaseina, kur notika starptautiskās sacensības peldēšanā «Zelta zivtiņa 2019», atvesta sudraba un bronzas medaļa.

Sacensībās, kas notika 20. aprīlī, četrās vecuma grupās piedalījās 296 jaunie peldētāji, viņu vidū 16 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi, kas startēja 25 metru distancē peldējumā uz muguras, 50 metru distancē peldējumā uz muguras un brīvajā stilā, kā arī 100 metru peldējumā uz muguras.

Abas godalgas izcīnītas 25 metru distancē peldējumā uz muguras – otrā vieta Mikam Dzintaram Pavlovičam, trešā – Montai Kalniņai. Bauskas novada BJSS informācija liecina, ka labu sniegumu parādīja arī citi audzēkņi – vēl seši rezultāti pirmajā desmitniekā. Helvijam Aišpuram piektā vieta peldējumā uz muguras, Kārlim Duklavam devītā vieta peldējumā uz muguras, M. Dz. Pavlovičam ceturtā vieta brīvajā stilā, Edvardam Bonātam astotā vieta peldējumā uz muguras, Patrīcijai Aišpurei astotā vieta brīvajā stilā un Patrikam Rācenājam astotā vieta brīvajā stilā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lotta....

Super! Paldies trenerēm par ieguldīto darbu!

pirms gada, 2019.04.30 14:24

Vietējās ziņas