Bauskas jaunieši gaida fanu atbalstu 5

Latvijas Mūzikas kanāla un «O! Kartes» veidotajā muzikālajā šovā «O! Kartes skatuve» pirmajā koncertā ne īpaši veicās grupām, kurās ir Bauskas jaunieši. Pēc pirmā koncerta šovu pameta «K1» dalībniece Liene Brikovska. Šajā grupā ir arī baušķeniece Inga Karpiča. Otrais šova lielkoncerts nenotiks, kā ierasts, sestdien, bet gan dienu iepriekš, 16. septembrī, piektdien. Tā ziņo telekompānijas LNT pārstāve Ingūna Sermole. Par iespaidiem šova pirmajā koncertā, kas notika 10. septembrī, «Bauskas Dzīvei» klāsta I. Karpičas tēvs Andrejs Karpičs.  Ģimene bija koncertā Rīgas kinostudijā. Uz vietas skaņa bijusi daudz kvalitatīvāka, nekā tas redzams televīzijā. «Protams, biju satraucies. Man jau šķiet, ka Ingas grupa «K1» uzstājās ļoti labi, žēl, ka skatītāji viņus novērtēja tik zemu,» stāsta A. Karpičs. Viņš pauž gandarījumu par meitas iesaistīšanos šajā izklaides projektā, jo mūzika viņas dzīvē ir viss. Ar smaidu A. Karpičs uzņēmis ziņu, ka Inga šova pirmajā nedēļā pieņēmusi Naura Brikmaņa bildinājumu: «To es saprotu, ka tas ir tikai šovs, ka telekompānija kāpina savus reitingus. Jaunieši pieteikušies šajā projektā ne tikai tādēļ, lai gūtu sasniegumus mūzikā, bet arī tāpēc, lai izklaidētos un izklaidētu citus.» Muzikālajā šovā «O! Kartes skatuve» grupā «Jātnieki» piedalās vēl divi baušķenieki - Sabīne Berezina un Mārtiņš Jātnieks. Arī viņiem pirmajā koncertā nācās uzklausīt vairākus žūrijas aizrādījumus, saņemt viduvēju skatītāju vērtējumu. Šova otrajā koncertā piektdien, 16. septembrī, dalībnieku priekšnesumus vērtēs Ainars Mielavs, Lauris Reiniks un Guntars Račs. Koncertu aicināti apmeklēt arī skatītāji klātienē. Trīs latus vērtās biļetes var iegādāties arī «Statoil» degvielas uzpildes stacijās. Šī šova īpatnība ir tāda, ka ienākumi no biļetēm un balsošanā iegūtā nauda nonāk dalībnieku rīcībā. Nākot uz koncertiem, skatītājiem savu biļeti jāiemet īpašā balsojuma kastītē, kāda būs katrai grupai, tādējādi norādot, ka ar savu biļeti nobalso tieši par šo konkrēto muzikālo apvienību.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Līgucis

Man gan simpatizē šis šovs un arī dziedošās ģimenes.LNT māk noorganizēt skatāmus raidījumus,bet TV3šovs galīgi neizdevies.Tur notiek mūsu mīļako dziesmu izķēmošana.
.

pirms 9 gadiem, 2011.09.14 12:32

gigi

Bususlis laikam no msiekliem no krēsla nokrita kad izbalsoja Lieni :D tas bija viņai tāds aplauziens pa visu latviju. Es nevareju apstaties smieties par šito ;D tas ir 2011 FAIL

pirms 9 gadiem, 2011.09.14 12:24

aaaaa

Man gan patīk, sevišķi jaunveidotā grupa T Band. Lai veicas jauniešiem! Neko nedara- slikti, dara-atkal slikti. Nav ko nolikt!

pirms 9 gadiem, 2011.09.13 16:24

:((((

viss šis šovs ir viena vienīga tufte.
Latvijas tukšie pauri un tikai.

pirms 9 gadiem, 2011.09.13 11:36

Vietējās ziņas