Bauskas jaunieši iepazīst savu pilsētu

Latviešu valodas skolotāja un Bauskas novada mācības speciāliste Vija Cerusa šogad Bauskas bērnu un jauniešu centrā vada medijpratības pulciņu, kura galvenais mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar savu novadu un pilsētu.

Pedagoģes un latviešu valodas skolotāju metodiskās apvienības vadītājas V. Cerusas vadībā savulaik tapusi Bauskas novada mācība, kuras materiālus var atrast Bauskas novada mājaslapā. Šogad viņa iecerējusi šos materiālus gan izmantot, gan paplašināt, vadot pulciņu bērniem, kam interesē sava novada vēsture.

Nodarbību vieta paredzēta Bauskas bērnu un jauniešu centra Dzeltenajā mājā, bet pagaidām lielāko daļu laika jaunieši pavada ārpus telpām, iepazīstoties ar Bauskas pilsētu. 25. septembrī pulciņš devās pa Rīgas ielu, izstaigājot un iepazīstot interesantākās vietas. Galvenais, kā atzīst V. Cerusa, ir atrasti objekti, kurus būtu vērts pētīt plašāk, un uzzināts par cilvēkiem, kas vairāk varētu pastāstīt par vēsturi.

Novada mācības speciāliste aicina pulciņam pievienoties arī citus jaunos baušķeniekus, kurus interesē savas pilsētas un novada vēsture.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas