Bauskas jaunieši šodien aicina atvērt logus Latvijai 5

Bauskas novada jauniešu dome, atzīmējot Lāčplēša dienu 11. novembrī, aicina atvērt savas mājas logus un pasmaidīt drona kamerai.

Rēķinoties ar «Covid-19» pandēmijas radītajiem ierobežojumiem, jaunieši aicina iedzīvotājus atvērt savas mājas logus un pasmaidīt drona kamerai. Bauskas novada jaunatnes lietu speciāliste Liene Rotberga pastāstīja, ka no iegūtajām fotogrāfijām tiks radīta «svētku siena», kas būs kā dāvana Latvijai 102. gadadienā no baušķeniekiem. 

«Šogad lieli pasākumi ar tautas kopā sanākšanu nevar tikt organizēti, tāpēc ar jauniešiem izdomājām parādīt cilvēku svētku emocijas. Pašlaik ir pieteikušās vairāk nekā 30 personas un iestādes. Esam sastādījuši maršrutu, pielāgojoties katra dalībnieka vajadzībām, plānojam aktivitāti visas dienas garumā,» stāsta jaunatnes lietu speciāliste Liene Rotberga, «ar drona palīdzību pielidosim pie loga, cilvēki paši varēs izvēlēties ērtāko pozu, aksesuāru, tad uzņemsim vienu fotogrāfiju, vēlāk visas bildes apvienosim vienā «svētku sienā» kolāžas veidā un 18. novembrī šī kolāža kā sveiciens Latvijai no sabiedrības tiks atklāta sociālajos tīklos. Plānojam izveidot arī taustāma veida versiju, kuru, kad tas būs ļauts, būs iespēja apskatīt ikvienam.»

Speciāliste aicina iedzīvotājus pieteikties akcijai, aizpildot anketu šeit: https://www.visidati.lv/aptauja/1632025693/0/, rakstot e-pastā: liene.rotberga@bauska.lv vai rakstot uz telefona numuru 27630665, norādot vārdu, adresi un kontakttālruni.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

NB

Lauciniece-speciāliste Liene jau ar dronu lido !

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.11 10:25

tā nu viņš ir

tas loga vēriens līdzvērtīgs poda vāka celšanai pirms *dronēšanas*

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.11 16:00

es

Nekas šiem cilvēciņiem, nieciņiem nekad nav labi. Skumji par jūsu seklo domāšanu un varēšanu...

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.13 11:59

Vietējās ziņas