Bauskas jauniešiem stāstīs par studijām ārzemēs 2

Bauskas jauniešiem sestdien, 25. jūlijā, iespēja uzzināt ko jaunu un interesantu par studentu dzīvi ārzemēs. Apvienība «Jums» aicina interesentus Bauskas kultūras centrā uz sarunu ar četriem studentiem no Bauskas novada.

Par studijām Anglijā stāstīs Rūdolfs Kārlis Demme, Žaklīna Rīna un Kaspars Kalnietis. Savukārt no Sintijas Andersones varēs uzzināt, kā studentiem klājas Igaunijā.

«Ko īsti nozīmē «braukt studēt ārzemēs». Ikvienam būs iespēja to pajautāt mūsu novada jauniešiem, kas mācās ārpus Latvijas, bet tagad ir atbraukuši uz īsu brīdi mājās. Viņi labprāt dalīsies pieredzē par to, kā notiek dokumentu kārtošana, dzīvošana teltī, darba meklēšana, mācības. Varēs uzzināt par izklaides iespējām, studējot ārpus Latvijas. Kāds noteikti pastāstīs par to, vai ilgas un skumjas pēc mājām var pārvērst produktīvā darbā. Runāsim par patriotismu, mentalitāti, raksturiem, radošumu, ēšanu un sadzīvi,» diskusijas tēmas ieskicē apvienības vadītāja Solvita Jirgensone.

Savulaik biedrības «Dream Foundation» pārstāvji Bauskā stāstīja par studiju iespējām ārzemēs. Tieši Rūdolfs un Žaklīna izmantoja šīs organizācijas piedāvājumu un devās mācīties uz Lielbritāniju. Šoreiz tikšanās laikā Bauskā viņi stāstīs arī par šo pieredzi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

mongolis

Es studē in Mongolia. Grūt ir ar to rakst darb, a tā studij lab. Ēd kamieļ taukmaiz ar sīpol, dzer kumis. Dzīvo zelt jurt un gatvs pēc studij strādāt Mongol z'bakfabrik.

pirms 5 gadiem, 2015.07.24 11:31

gribētājs

Nepilnīgs raksts 25.jūlijā, bet CIKOS??????????

pirms 5 gadiem, 2015.07.24 14:02

Vietējās ziņas