Bauskas kantrifestivāls nosauc galveno zvaigzni 6

Sākusies biļešu tirdzniecība Bauskas kantrimūzikas festivālam «Country Bauska 2020», kas 2020. gada vasarā notiks 3. un 4. jūlijā Bauskas pilskalna estrādē. Festivāls noritēs jau 22. reizi pēc kārtas, un organizatori jau nosaukuši vairākus māksliniekus, kā arī pazīstamu ārzemju viesi.

Festivāla sabiedrisko attiecību speciāliste Gita Sauka informē, ka 2020. gadā festivālā īpašu uzsvaru liks uz latviešu mūziku. Uz «Country Bauska» festivāla skatuvēm būs iespēja dzirdēt grupas, kuru dziesmas iemīļojis plašs latviešu klausītāju pulks, – «Sestā jūdze», «Klaidonis», «The Rolltones» un grupa «Dakota».

Jau ir nosaukta arī ārzemju māksliniece, kas piedalīsies festivālā. Tā ir Džesika Linna (Jesica Lynn), kantrimūzikas dziedātāja un dziesmu autore no Ņujorkas. Mūziķe dziesmas sacer kopš 16 gadu vecuma, viņa ieguvusi arī bakalaura grādu matemātikā. Regulāri piedalās dažādos projektos kopā ar kantrimūzikas pārstāvjiem ASV un kopš 2017. gada rīko regulārus braucienus uz Eiropas festivāliem un koncertiem. Koncertu ieraksti ir populāri arī vietnē youtube.com.

«Country Bauska» producents Mārtiņš Jātnieks uzsver: «Veidojot festivālu, vēlamies sniegt dažādību gan muzikālā ziņā, gan piedāvājot plašas izklaides iespējas festivāla teritorijā, lai radītu patīkamas emocijas. Šogad veidosim pasākumu īstā lauku stilā, būs gaidāmas jaunas aktivitātes, lai pasākuma apmeklētāji to varētu izbaudīt visā tā krāšņumā un svinētu kantrimūzikas svētkus.»
Festivāls norisināsies divas dienas, kurās apmeklētājiem būs iespēja iepazīt dažādo kantrimūziku. «Country Bauska» piedāvās divas skatuves, uz kurām varēs dzirdēt tradicionālo kantri, «americana», moderno kantriroku, «western» svingu un citus ritmiskos kantrimūzikas stilus. Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un interneta vietnē.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

Haris

vāji, ļoti vāji... iespaids, ka šis festivāls mirst

pirms 11 mēnešiem, 2019.12.28 10:26

Gariks

Protams, ka mirst. "Vecās" un "lielās" zvaigznes jau atļauties nevar, turklāt kā saka Jātnieks - "būs iespēja iepazīt dažādo kantrimūziku", līdz ar to savelk visādus brīnumus, ko lielākā daļa apmeklētāju nemaz nezin.

Nemaz nerunāsim par to, ka ar katru nākamo paaudzi to kantrī fanu ir ar vien mazāk un mazāk.

pirms 11 mēnešiem, 2019.12.30 15:23

Harīt!

22.festivāls.Super.Cilvēki atkal satiksies un priecāsies.Bet tu kā tāda mirttante te dziedi.

pirms 11 mēnešiem, 2019.12.30 15:23

Ieva

Kas, debīliķi
Vai programmu esi lasījis

pirms 11 mēnešiem, 2020.01.01 17:13

Ēvalds

Kas vēl tur piedalīsies?Vai būs mūsējie Osis,Zuika,Ruža?Pirms pirkt biļeti gribētu zināt par ko.

pirms 11 mēnešiem, 2019.12.31 17:38

Vietējās ziņas