Bauskas kantrimūzikas festivāla šīs vasaras liktenis vēl nezināms 5

Veselības ministrija iepriekš publiskojusi informāciju, ka maijā sakarā ar Covid – 19 pandēmiju varētu mazināties drošības pasākumi, ja saruks inficēto iedzīvotāju skaits, taču pasākumu organizatoriem jārēķinās, ka koncerti un festivāli vasarā visdrīzāk nenotiks. Tikmēr festivāla «Country Bauska» rīkotāji joprojām turpina pārdot biļetes.

«Domāju, ka šoreiz to atcelsim. Pagaidām neko nezinām un neesam neko nolēmuši. Mums ir viss gatavs, lai tas startētu. Maija beigās pateiksim, kā rīkosimies. Tiem, kas jau nopirkuši biļetes, lai nebēdā, tās varēs izmantot nākamajā gadā. Ja nebūs šogad, tad nākamajā gadā būs vēl labāks,» izdevumam «Vakara ziņas» pauž viens no festivāla producentiem Mārtiņš Jātnieks.

Šovasar, 3. un 4. jūlijā, Bauskas pilskalna estrādē bija paredzēts aizvadīt kārtējo Bauskas kantrifestivālu, šogad kā galvenā zvaigzne gaidāma ASV dziedātāja Džesika Linna.

«Mēs saņemam daudz jautājumu par to, vai šogad visi tiksimies festivālā «Country Bauska 2020». Turam roku uz pulsa un sekojam līdzi Latvijā un pasaulē notiekošajam saistībā ar «Covid-19» vīrusa izplatību. Mēs noteikti rīkosimies atbildīgi, rūpējoties par jūsu un festivāla mākslinieku veselību. Par tālākiem soļiem gaidiet ziņas pēc 12. maija!» tā organizatori informē savās sociālo tīklu vietnēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

soc

gribat ,lai visi inficējās ? Protams, ka aizliegt.

pirms gada, 2020.05.03 20:04

Njā

Mīļie Country un Tastes organizētāji, padomājat taču ar galvu un beidzat sev taisīt sliktu slavu ar šādiem "vēl nav zināms, vēl gaidam, vēl ceram" saukļiem. Visi festivāli, visur jau ir laicīgi atcēlušies un ir taču skaidrs kā diena, ka pulcēšanās ierobežojumi spēkā būs uz atlikušo gadu, ja ne pat ilgāk.
Būtu labāk laicīgi atcēlušies, informējuši tos, kas jau ir nopirkuši biļetes par to, kā viņiem tagad rīkoties un vienojušies ar māksliniekiem pārcelt vai atcelt un tādā veidā iespējams saglabāt vai atgūt vismaz daļu no naudas, ja ne visu.
Šāda veida raksti ir pilnīgs absurds un ja zem "www.bauskasdzive.lv" slēpjas administrācijas SA darbinieki - nu jums jau būtu tiešām jāsaprot, ko jūs darat.

pirms gada, 2020.05.05 08:53

Aleksandr un Aivija!

Laimas Vaikules mūzikas festivāls Jūrmalā šogad nenotiks, ko nu?

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.12 12:20

nu ko

būs vien jāiztiek ar pašvaldības izpilddirektoru un attīstības darbinieču performancēm!

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.12 16:43

ko gaidām?

Kamēr Bauska vēl domā, citos portālos jau ziņo, ka nenotiks Country...

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.12 13:46

Vietējās ziņas