Bauskas kultūras centrā aplūkojama fotoizstāde «Latvijai»

Tautas fotostudija «Bauska» novembrī atklājusi fotoizstādi Bauskas kultūras centrā ar nosaukumu «Latvijai». Fotogrāfiju autoru vidū šoreiz ir Andris Dūmiņš, Arnis Indriks, Ģirts Donerblics, Māris Kreitenbergs, Ilze Strēle, Ivars Prīsis, Skaidrīte Berķe, Raitis Ābelnieks, Imants Nullītis un Anta Podžus. Fotogrāfijas izstādei ir ļoti dažādas – gan dabasskati, gan cilvēki, gan būves. Ir dabiskas fotogrāfijas, ir ar datora palīdzību izmainītas. Ir fotogrāfijas no pasākumiem, nejauši noķerti kadri, un ir iestudēti mirkļi. Daudz melnbalto foto – izskatās, tās atgriežas modē.

Mārim Kreitenbergam izstādē ir vairākas fotogrāfijas, kur īpašā efekta panākšanai divas fotogrāfijas ir apvienotas vienā attēlā. «Man patīk piedāvāt kaut ko vairāk nekā vienkārši bildi, kaut ko apvienot, lai radītu ko jaunu,» saka M. Kreitenbergs. Antai Podžus izstādē šoreiz tikai viena fotogrāfija. Esot bijusi vēlme piedāvāt vairāk, bet pietrūcis laika. Viņa atceras, ka reiz iznācis sagatavot pat veselu fotoizstādi. Tagad pamazām ir doma atkal atgriezties fotopasākumos.

Tautas fotostudija «Bauska» aicina gan apmeklētājus uz izstādi, gan jaunus biedrus savā pulkā. Kopējās sanākšanas notiek katru trešdienu Kultūras centra telpās. Studijas vadītājs Arnis Indriks informēja, ka izstāde «Latvijai» būs skatāma apmēram mēnesi – līdz decembra vidum.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas