Bauskas kultūras centrā darbu sāk jauna speciāliste 7

Bauskas novada kultūras dzīvē jaunas vēsmas apņēmības pilna ieviest jaunā speciāliste – Bauskas kultūras centra (BKC) direktores vietniece kultūras darbā Una Nākuma.

BKC direktore Ilva Vansoviča portālam pastāstīja, ka U. Nākuma izvēlēta no sešiem šī amata pretendentiem: «Iemesli, kas pamatoja izvēli – protams, izglītība, zināšanas un prasmes. Una ir enerģiska, pārliecināta, ar savu attieksmi un viedokli, kuru prot pamatot. Viņai ir savs redzējums par kultūras situāciju un amatierkolektīvu mākslu novadā. Una meklē iespējas, nevis šķēršļus. Esmu pārliecināta, ka viņas enerģija kopsadarbībā ar vietējo kultūras darbinieku pieredzi ļaus pilnveidot, attīstīt un papildināt tradīcijas, veidot jaunus pasākumus.»

Una Nākuma «Bauskas Dzīvei» atzina, ka ar pieteikuma nosūtīšanu konkursam ilgi vilcinājusies: «Es apzinājos šī amata atbildību, tādēļ man bija daudzi par un pret. Pieteicos, jo, pirmkārt, esmu pietiekami ilgi atpūtusies un darbīgas enerģijas pilna. Otrkārt, zinu, ka nevienā citā jomā sevi nevaru iedomāties.

Jaunajā amatā esmu aizvadījusi vienu nedēļu. Taču katru dienu rodas jaunas idejas, kā pilnveidot un turpināt attīstīt laika gaitā nostiprinātās vērtības. Vērojot aktīvo baušķenieku darbošanos dažādos kolektīvos, vēlreiz gūstu apliecinājumu, cik vērtīga un vajadzīga ir kultūras dzīve mūsu ikdienā. Brīžam šķiet, ka to nepieciešams atgādināt vai pat pamatot gan pašvaldības darbiniekiem, gan novada iedzīvotājiem.»

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Jauki!

Lai veicas! Galvenais nelaist to latiņu zemāk:)

pirms 5 gadiem, 2015.04.20 16:21

ne/kultūra

Kādu latiņu noturēt? Nav jau ko noturēt, galīgi pie zemes.Lai viņai izdodas kaut nedaudz no zemes to pacelt- arī būs labi.

pirms 5 gadiem, 2015.04.21 17:44

lūdzu

lūdzu latviski - lai izdodas!!

pirms 5 gadiem, 2015.04.21 08:11

ieteikums

Nu baušķeniekiem būs iespēja diet un gavilēt ar dubultu sparu, jo ko citu šai panīkušajā valsts rudimentā lai iesāk.

pirms 5 gadiem, 2015.04.20 23:32

ieteikumam

Cerams, ka Tu neesi baušķenieks, tad tev nav jābauda šīs nebaudāmās vietas garlaicība. Bet, ja nu Tu tomēr esi baušķenieks, tad tu esi no tiesas dumjš!

Bet jaunajai speciālistei lai veicas! Lai daudz radošu domu un ideju!

pirms 5 gadiem, 2015.04.21 11:40

aktrise

tā tak laikam dramaturģe topošā! Vai šitā cels teātru latiņu?

pirms 5 gadiem, 2015.04.22 13:46

Vietējās ziņas