Bauskas kultūras centrā darbu sāk jauna speciāliste 8

Bauskas kultūras centrā (BKC) darbu sākusi jauna speciāliste. Izvērtējot pieteiktās kandidatūras, BKC direktore Ilva Vansoviča par piemērotāko pasākumu producentes amatam atzinusi Lindu Helvigu.

«Pirms vairākiem gadiem Linda bija šeit praksē un sevi labi apliecināja. Viņai ir pieredze šajā jomā, esmu pārliecināta par viņas prasmi strādāt komandā. Bauskā mēs no Lindas gaidām, lai viņa nāk ar savām idejām, vienlaikus izceļot un liekot lietā to, ar ko esam bagāti,» tā jauno darbinieci raksturoja I. Vansoviča.

L. Helviga Latvijas Kultūras koledžā ieguvusi kultūras menedžeres profesiju ar specializāciju svētku režijā, ir jūrmalniece, pašlaik dzīvo Rīgā. Viņa līdzdarbojusies vairāku projektu īstenošanā, bijusi, piemēram, režisora Edmunda Freiberga asistente Nacionālā teātra iestudējumā «Lilioms».

«Es nevēlos meklēt kaut kādus salīdzinājumus Bauskai un Rīgai. Esmu gatava meklēt to īpašo, kas piesaistītu publiku kultūras norisēm Bauskā. Svarīgi ir saglabāt līdzšinējās labās tradīcijas, vienlaikus ir vairākas idejas, kā parādīt Bauskas tēlu citādāku, interesantāku,» darbības ieceres atklāj jaunā speciāliste.

Vietējās ziņas