Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas kultūras centrā darbu sāks jauna speciāliste 11

Bauskas kultūras centrā (BKC) 3. februārī darbu sāks sabiedrisko attiecību speciāliste. Viņas kandidatūra izraudzīta atklātā konkursā.
Konkursā šai vakancei bija pieteikušies vairāk nekā desmit pretendentu.

 BKC direktore Ilva Vansoviča portālam pastāstīja, ka šo amatu 3. februārī sāks pildīt iecavniece Elīna Uļanska. Pirms tam viņa strādājusi par sabiedrisko attiecību speciālisti Zemgales plānošanas reģionā. Viņai ir pieredze dažādu ES līdzfinansētu projektu ieviešanā.

I. Vansoviča piebilst, ka jaunās speciālistes pamatpienākums Bauskā būs darbs ar ES projektiem, to izraudzīšanos un finansējuma meklēšanu. E. Uļanskai šajā jomā būs jārūpējas par novada visu kultūras iestāžu vajadzībām. Darba pienākumos sabiedrisko attiecību veikšanai paredzēts atvēlēt mazāku laiku.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

zinātāja

Tiešām prieks, lai veicas darbos! Konkurs tiešām bijis atklāts un godīgs!

pirms 6 gadiem, 2014.01.29 11:39

cerība

Protams, lai veicas jaunajai speciālistei. Cerams, ka viņa spēs iedvest dzīvību šajā, manuprāt, ne visai labi strādājošajā centrā. Tomēr domāju arī, ka vajadzētu samazināt kādu no esošajām štata vietām, kurām nav atdeves un neizrāda nekādas jaunrades spējas.

pirms 6 gadiem, 2014.01.29 11:47

hipo

Lasu un netieku skaidrībā, cik tad bija liels konkurss, jo rakstīts ir vairāk kā desmit, cik tad 100 vai mazāk uz vienu vietu?

pirms 6 gadiem, 2014.01.29 12:26

A.T.

Cerams, ka izdosies atrast finansējumu kārtīgam mūsu kultūras centra remontam. Citādi jau mēs izskatāmies samērā trūcīgi, salīdzinot ar citu novadu kutūras namiem

pirms 6 gadiem, 2014.01.29 13:33

B.i.

pirmajam jaunizveidotajam amatam nauda šigada budžetā atradās ātrāk nekā es biju cerējis, jau janvāra beigās. Cik jaunu amatu šupuļa kārtis šogad nocirtīsim? Varbūt tik, cik vēl var ievietot novada domei piederošajās telpās? Novada budžeta naudas jaunu amatu radīšanai izskatās ir pietiekoši, vismaz šajā ziņā "teknie gadi" sāk atgriezties...

pirms 6 gadiem, 2014.01.29 16:38

Amatam ir zelta pamats

Šis nav jauns amats, tāpēc nebrēc.

pirms 6 gadiem, 2014.01.29 19:52

to amatam

ja novadā lielākais darba devējs ir dome, kurā darbinieku skaits vairākkārt pārsniedz lielākā ražojošā uzņēmuma darbinieku skaitu, tad šim novadam nav cerību izrauties no stagnācijas skavām.

pirms 6 gadiem, 2014.01.30 09:43

Naudas maiss

...speciālistes pamatpienākums Bauskā būs darbs ar ES projektiem, to izraudzīšanos un finansējuma meklēšanu...
Manuprāt šeit sāk pārklāties novada iestāžu pienākumi. Bauskas kultūras centrs ir pieņemis savu attīstības speciālistu !? Vai tad novada domes Attīstības nodaļa netiek galā ar saviem pienākumiem?

pirms 6 gadiem, 2014.01.29 18:40

Vietējās ziņas