Bauskas Kultūras centra pagalmā katru nedēļas nogali – kino vakari, koncerti, izrādes un citi pasākumi 3

Sestdien, 27. jūnijā, Bauskas kultūras centra (BKC) sētā apmeklētājiem durvis vērs notikumu pagalms «Pulsēta», lai priecētu vietējos iedzīvotājus ar daudzveidīgām kultūras pasākumu norisēm siltos vasaras vakaros, portālu informēja BKC pārstāve Lelde Feldmane-Zajarska.

«Iestājoties vasarai, vēlamies radīt vietu Bauskā, kur siltajā gadalaikā pulsē dzīvība – uzstājas latviešu mūziķi, noris brīvdabas kino vakari un citi kultūras, mākslas pasākumi,» «Pulsētas» izveidi komentē BKC direktors Jānis Dūmiņš.

Viņš atzīmēja, ka visas vasaras garumā katru ceturtdienas, piektdienas un sestdienas vakaru apmeklētājus priecēs daudzpusīga kultūras programma, kas būs saistoša ikvienai vecuma grupai. Plānots, ka ceturtdienās notiks mierpilni kino vakari, aizrautīgu un uzjautrinošu izrāžu vakari, kā arī citas gaidītas norises un tikšanās. Savukārt piektdienās un sestdienās ieplānoti muzikālie vakari, kur būs iespēja pieredzēt gan liriskas, gan spēcīgas performances.

Notikumu pagalma atklāšanā 27. jūnijā duetā uzstāsies populārās pašmāju grupas «Astro`n`out» soliste Māra Upmane – Holšteine ar grupas ģitāristu Juri Kalnišu. Šie divi profesionālie un spilgtie mūziķi akustiskā koncertā atsauks atmiņā sen pasākumos nejustu klātesamības elpu, izpildot populāras melodijas. Apmeklētājiem, atrodoties ekskluzīvi tuvu māksliniekiem, akustiskās ģitāras stīgu skaņas radīs pagalmā vēl nebijušu noskaņu, sola BKC speciālisti.

2.jūlijā tiks demonstrēta dokumentālā filma «Apskrien Latviju». Kinolentes stāsts ir ne vien par rūdītu maratonistu, bet arī par puisi no Alūksnes – Dinu Vecānu, kurš ir gatavs pārbaudīt savu gribasspēku un cilvēka spēju robežas. Nākamās dienas vakarā – 3. jūlijā,ar publikai zināmām un mīļām dziesmām uzstāsies Liepājas brāļi –Ainars Virga un Uldis Marhilēvičs. Savukārt 4.jūlijā grupa «Pirmais kurss» pieskandinās notikumu pagalmu ar enerģisku humorroku.

Jaunizveidotajā kultūrvietā pasākumus varēs baudīt trīs stundas, no plkst. 20 līdz plkst. 23, kā arī būs pieejama kafejnīca, kas piedāvās uzkodas un atspirdzinošus dzērienus patīkamākam vakaram. Tāpat apmeklētāju ērtībai tiks izvietoti galdiņi un atpūtas stūrīši pagalma platības pieļaujamam apmeklētāju skaitam, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un drošības noteikumus.

Pasākumu rīkotāji aicina biļetes iegādāties laicīgi, jo to skaits ir ierobežots. Katrs apmeklētājs, neatkarīgi no vecuma, ir viens no 70 maksimāli iespējamajiem dalībniekiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka neatkarīgi no vecuma, katram  jāiegādājas biļete par pilnu cenu. Biļetes uz pasākumiem būs pieejamas BKC , «Biļešu paradīze» kasēs un tiešsaistē (www.bilesuparadize.lv).

Pievieno komentāru

Komentāri 3

bijušais Aizsargu nams

ja atceramies, šo "kultūras centru" savulaik uzcēla Aizsargu biedrība, par savu naudu, ja nemaldos ar daļēju valsts atbalstu. Pat okupācijas laikā tajā rīkotajos pasākumos nebija vietas "kur mušai nolaisties", tik apmeklēti tie bija. Kā tagad, ar milzīgu štatu, sab. attiecību speciālistus piesaistot, nams lielākoties "klusē" un vaina nav tikai uzkritušajai sērgai, sērga ir ieviesusies citā vietā un citos apmēros.

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.19 14:39

hmmm

Šobrīd esošais KC, atsevišķos pasākumos nav vispār gatavs ne kvalitātes, ne kvantuma ziņa uzņemt lielas apmeklētāju masas. Un vairāk kā skaidrs, ka šobrīd esošā KC komanda nekam neder, varbūt būt laiks izvērtēt esošo vadību un izteikt neuzticību....

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.20 03:57

bez krekšķēšanas

cik speciālistu ar kultūras lietām nodarbojās pavisam nesen, ja atskaita dažādu pulcinu vadītājas un vadītājus, tad darbu paveica viens kultūras nama direktors. piemēram, bija tāds Jānis Matisons, cilvēks gāja un darīja, pats varēja "pār lūpu pārspļaut", ko nevar tagadējo vadītāju biežņa.

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.20 10:38

Vietējās ziņas