Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas mēra Valda Veipa ienākumi pērn – Ls 19 671 43

Bauskas novada domes priekšsēdētāja Valda Veipa (V) ienākumi pērn bijuši 19 671 lats, kas ir gandrīz tikpat, cik iepriekšējā gadā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Publiskojamo datu bāzē pieejamā valsts amatpersonas deklarācija par 2012.gadu.Pēc VID datiem, pērn Veipa vienīgais ienākumu avots bijusi Bauskas novada pašvaldības vadītāja alga, tāpat arī iepriekš, 2011.gadā, kad viņš bija nopelnījis 19 258 latus. Veipam nav uzkrājumu, taču ir parādsaistības, kuras viņam ir samazinājušās līdz 15 077 eiro (10 596 latiem), iepriekšējā gada beigās parārdsaistības bija 15 031 lata (21 387 eiro) apmērā. Viņam īpašumā ir zemes gabals Bauskas novada Gailīšu pagastā. Veipam nav kapitāldaļu uzņēmumos. Tāpat Bauskas mēram jau vairākus gadus pieder 1992.gada izlaiduma automašīna VAZ 2121 un 1999.gada izlaiduma automašīna "Audi A4". Jau ziņots, ka šā gada pašvaldību vēlēšanām Veips atsaucis savu kandidatūru un nekandidē uz Bauskas novada domi.

Pievieno komentāru

Komentāri 43

Kāds

Tas sporta organizētājs, fals pa zemi velkas, paskriet nevar,mujķibas.

pirms 7 gadiem, 2013.05.08 22:38

Nu

Šaiba prosit kirpiča! Labs krievu teiciens - attiecināms īstajā brīdī, spriedums- izdot suņiem saplosīšanai, lai nemaz nemēģina kādā amatā ieperināties ar tukšu pakausi un resnu mūli tas vairs neies cauri.

Šitais neko nelēma, tikai norija, ko atsvieda un parakstīja, ko pagrūda ludrika ar mākulēnu.

pirms 7 gadiem, 2013.05.08 21:50

varbūt izlasi šo

Naksnīgas pārdomas par psihopātiem un politiku
Helmuts Runga@tribine
03.02.09 01:16
Nesen lasīju kāda psihoterapeita atziņu, ka zināma daļa personību, kuri savas dzīves laikā ir uzsākuši kādu revolūciju vai izpaudušies kā tirāni, piemēram, Hitlers, Staļins, Ļeņins, ir savā ziņā psihopāti, ar savām darbībām kompensējot kādu iekšēju, kā lai saka, trūkumu, vājību, kompleksu, traumu vai ko tamlīdzīgu, kas izraisa neatgriezeniskas sekas indivīda uzvedībā. Pamatojums, kādēļ šāda tipa cilvēki vispār uzņemas kaut kādas revolūcijas uzsākt, ir tas, ka viņi ir disharmonijā paši ar sevi. Harmoniski cilvēki uz tik radikālām lietām neparakstās, jo ikdienas dzīvē jūtas tīri labi.
Un tad es te padomāju – kā ir interesantāk? No vienas puses – kurš gan tīņu gados nebūs ja ne teicis, tad vismaz dzirdējis teicienu, ka „trakajiem taču pieder pasaule”. Tomēr no otras puses - diez vai viņi ar to domā Fīreru, Duči vai Ivanu Bargo. Tātad – jo trakāk dzīvo, jo foršāk. Nedomāju, ka viņiem jau ir nogruntējusies izpratne par to, kur vārdam „traks” beidzas pozitīvo piedzīvojumu oreols un sākas vājprāts, kas rezultējas ar vardarbības izpausmēm uz apkārtējiem. Tā kā visādu revolūciju sekas arī vērtējamas dažādi, tad arī trakums ir vērtējams dažādi, jeb, citējot klasiķi – „Jedem das seine”.
Šādi psihopāti bieži vien neizceļas ar īpašu gudrību vai augstu intelektu, taču tas ar uzviju tiek kompensēts ar harizmu un spēju vadīt masas ar visām no tā izrietošajām sekām, tādēļ vienmēr atrodas mazāka vai lielāka ļaužu čupiņa, kas viņus uzlūko ar patiesu apbrīnu par to, ka šis cilvēks gluži vienkārši atļaujas darīt kaut ko tādu, kam „cilvēks parastais” nekad neparakstītos – viņam pat nebūtu domas „darīt to vai nedarīt”. Iemesli, kādēļ šādiem cilvēkiem seko, ir daudz un dažādi, es tos visus šeit neizklāstīšu, jo nemaz tos visus nezinu un nevaru zināt.
Uz nelielām pārdomām par iespējamo psihopātu parādīšanos Latvijā mani pamudināja pēdējā laikā aktualizējošās runas par to, ka mums tūlīt būs jauna valsts. Ir čupiņas ar neapmierinātajiem, kas gatavi kardināliem soļiem, ir musinātāji (arī tepat - tribīnē), kuri visur saskata ienaidniekus. Nevaru saprast – vai mani šādas izpausmes iedvesmo vai biedē. Iedvesmojošas varētu būt viņu spējas aizraut, tomēr kopumā drīzāk biedē, jo kārtīgiem psihopātiem ir vēl viena iezīme – viņi ir neprognozējami un bieži vien spontāni – nekad nevar zināt, ko viņi darīs, kad tiešām iegūs varu.
Es esmu pret logu dauzīšanu un cilvēku apmētāšanu ar bruģakmeņiem, bet esmu par savu profesiju erudītāko pārstāvju došanos Saeimas virzienā. Šobrīd pa lielam visi bļauj, ka tagadējos vajag nost, bet neviens nav parādījis, ko likt vietā, jo ne pozīcijā, ne opozīcijā, ne jaunizveidotajos politspēkos es vismaz priekšplānā neredzu neko citu kā politiķus.
Tiešām ceru, ka šā brīža situācija varētu būt kā ļoti laba motivācija Saeimas virzienā skatīties profesionāļiem, jo neticu, ka cilvēki ar diagnozi „politiķis” šo visu spēj saprast, kur nu vēl vērst uz labu. Šādam apgalvojumam man ir personisks pamatojums, jo ir nācies saskarties ar šādiem tādiem politiķiem darba procesā, kur ir skaidrs, ka saimnieciskie procesi tiek vērtēti un bīdīti tikai un vienīgi caur politisko prizmu, un tieši tā ir visu šo procesu bremze un galvenā nelaime, jo politiķi nodarbojas ar politiku, nevis saimniecību.
Rezumējot visu – ceru, ka, lai izstumtu cilvēkus no recesijas procesa, nevajadzēs armiju ar psihopātiem priekšgalā, bet pietiks ar gudriem (kuriem gudrība ir vērsta pareizā virzienā) cilvēkiem, kuriem nav jāmet bruģakmens pa kādu, lai pierādītu savu taisnību.
Varbūt jāpadomā, ko pats tā labā var darīt, jo skaidrs, ka lielākā daļa tāpat visu šo laiku nosēdēs pie TV, radio vai tīmekļa un beigās piesliesies tam, kurš sev aiz muguras būs dabūjis vairākumu. Tātad atkal risks, ka kāds psihopāts var veikli izmantot situāciju – fons šobrīd ir ļoti pateicīgs – cilvēki ir neapmierināti, ar sakāpinātām emocijām un politiskajiem procesiem pievērstu uzmanību, īsti nesaprotot, par ko vispār balsot. Varbūt gaida, kad kāds pateiks ko vairāk nekā „nost ar esošo politisko eliti – zagļiem un nodevējiem!”
Pagaidām piedāvājums, ko likt vietā, faktiski nav. Un sliktākais, ka arī laika līdz vēlēšanām faktiski nav. Un ja vēlēšanas būtu rīt? Ko tad? Ar dedukcijas metodi jāatsijā sliktākās no labējām partijām (lielu atšķirību gan starp viņām neredzu) un jātaisa loterija? Domāju, ka ne es viens viedais, kurš apgalvos, ka cilvēki ir nobrieduši apskatīt jaunu piedāvājumu. Tādu, kas nav bijis uz tās nepateicīgās skatuves un nav arī sašmucējies. Ar mūsu vētraino un neviennozīmīgo vēsturi pēc neatkarības atgūšanas gan grūti atrast tādu piedāvājumu, bet labi, ka cilvēkam visos laikos ir piemitusi apslēpta tieksme ticēt pasakām, jeb vienkāršāk izsakoties – ja cilvēki ir valsts, bet valsts ir sieviete, tad tagad laikam tā gaida princi baltā zirgā. Ceru, ka sagaidīs un tas nebūtu slikti, jo pēc pamatīgas piedrāšanas vienatnē to pārdzīvot esot visai smagi. Tā pa lielam ir divi varianti, kā tam mēģināt tikt pāri – atgriezties, piedot un cerēt, ka vairs neatkārtosies, vai arī gaidīt (meklēt) princi, kurš nepiedrāzīs.
Autors: Helmuts Runga@tribine Naksnīgas pārdomas par psihopātiem un politiku

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 22:15

07.05.2013. 14:04:08, ja pusei baušķenieku pietiek ar tukšiem solījumiem, tad ir vietā pateikt: "kāda tauta, tādi valdnieki".

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 15:08

Apsviedīgais direktoriņš pusei Baušķinieku tādus labumus sasolijis, lai tik par viņu sabalso, žiperīgs večuks, neko neteiksi!

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 14:04

07.05.2013. 09:01:11, vai nevar konkrētāk, kura vieta Bauskas novad zeļ un plaukst, izņemot Derpeli, kur ir apsviedīgs direktoriņš????

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 13:26

Kolužs , vai Alvis būtu labi mēri, tas jau gan jā, Bauska zeltu un plauktu, kā to dara visus šos gadus, kad viņi ir kā depuāti. Nu, ja jau runā, ka Veipam gatavo to amata vietiņu, tad jau laikam nav dūmu bez ugums! Tik ceru, ka Vienotību izšvips un tad beigies tā amatu dalīšana!

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 09:01

07.05.2013. 08:30:23, vai tad Kolužs jau ir ievēlēts par pilsētas mēru? Un kurš gan teica ka tas būs Kolužs, bez viņa ir jau vēl arī Alvis??? Ko jūs te daliet vēl nenomedīta lāča ādu?

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 08:34

Viens depuāts izteicās, ka Veipam gatavo amatu vietu, Bauskas novada kūltūras un sporta pārvaldes vadītājs, nu vajag jau kādu bonusu, ka "atdeva" savu mēra krēslu Kolužam.

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 08:30

Par novada mēru un izpidirektoru jābūt cilvēkiem, kuriem nav kredītsaistību, kuriem ir labas izglītības un , kuri māk labi dzīvot bez kredītiem, tas nozīmē māk rīkoties ar savu naudu, nedzīvo pāri saviem līdzekļiem.

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 21:47

tātad ,,strādāja,, par mēru lai būtu ko nomaksāt kredītus?

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 14:00

Redz ,cilvēkam, pirms ko paraksta, tomēr jāsaprot, ko paraksta, un jātbild par sekām, nevar būt kā robots, acīm ciet, neko nesaprotot, neiedziļinoties, vienkārši parakstīt dokumentus! Cilvēkam, kas ir novada galva, ir jābūt ļoti spēcīgai personībai, ar labām zināšanām, ļoti labai izglītībai, cilvēkam jābūt sapartnei par saimnieciskājām, ekanomiskajām un finasu lietām, arī sava veida grāmavedim un ekanomistam, cilvēkam , kurs pieņemot lēmumu, saprot, ko viņš dara!

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 09:23

Tam PS, taisni jābūt "reprezentatīvai persona un parakstu licējam uz gataviem, izstrādātajiem dokumentiem", jo ir novadā pieņemti darbā kompetenti speciālisti, kuru pienākums ir izstrādāt šos dokumentus. Novada vadītājs vienā personā nevar būt gan jurists, gan finasists, gan socilais darbininiks u.t.t.. Tamdēļ ir vesels administrātīvais aparāts.

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 23:18

Ar cieņu

GUNTI,pilnībā piekrītu tavam rakstītajam .

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 22:49

zakis

Venotības draugeliem nespid, vienigi rigas iela par Rumbienu, ai laikam ne man negribos

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 21:21

PS

Par šo naudu kādam būtu reāli jāstrādā, nevis tikai jābūt kā reprezentatīva persona un parakstu licējs uz gataviem, izstrādātiem dokumentiem. Kā cilvēks viņš nav slikts, bet novadam , kā vadītājs, neko lābu , diemžēl, nespēja dot. Tieši NESPĒJA, jo ne katram, arī labam cilvēkam ir dotības efektīvi vadīt uzņēmumus. Ja nu tikai krēslu sildīt... to gan varētu katrs.

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 18:58

Ja viņš būtu nostopējis to deputātu melīgo vēstuli, kuras rezūltātā tika izvērsata atriebības afēra pret IP darbiniekiem!

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 18:41

Guntis Auziņš

Veips gan kā sporta skolotājs,gan novada domes priekšsēdētājs vienmēr bijis vīrs īstajā vietā
Iespējams,par daudz cilvēcisks,vienkāršs,visiem vienkāršajiem ļaužiem pieejams un pretīmnākošs. Nav bijis kampējs un mahinātors. Nudien nesaprotu,kas viņam varētu būt bijis kopējs ar tiem - nu labi,neizteikšos,ko domāju - no *Vienotības* ?!

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 18:10

atbalstu gan

Piedodiet, kurus apvainoju, šeit biju domājusi vēlētos tautas kalpus!

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 15:45

to atbalstu gan

Zin, tu tā uzmanīgāk, TAJĀ MĀJĀ strādā ļoti daudz cilvēku, lielākā daļa no viņiem ierindas darbinieki, kas savu darbu pilda godprātīgi. Iztiksim bez apvainojumiem!

pirms 7 gadiem, 2013.05.03 13:07

Vietējās ziņas