Bauskas muzejs rīko orientēšanās pastaigu ar sacensību elementiem

Bauskas muzejs 18. maijā iekļaujas Starptautiskās muzeju nakts pasākumos, no pulksten 19 līdz 24 piedāvājot aplūkot vairākas izstādes, kā arī organizējot izzinošu komandu pastaigu ar sacensību elementiem, kam nosaukumā likti Kārļa Skalbes vārdi «Mūžam nerimst varoņu gars».

Kā informē Bauskas muzejā, orientēšanās pastaigā pa mūsu varoņu pēdām komandu skaits neierobežots, vienībā jābūt vismaz trim cilvēkiem, un jāizgudro savs nosaukums. Tā kā šī gada pasākums ir veltīts latviešu tautas varonīgāko pārstāvju cildināšanai, tad katrai komandai jāpadomā par savu noformējumu – latviešu karavīru garā (no vissenākiem laikiem līdz mūsdienām).

Komandas orientēšanās pastaigai var pieteikt, zvanot uz muzeju līdz 17. maija plkst. 15. Dalībnieku pulcēšanās komandu sacensībām muzeja pagalmā 18. maijā no plkst. 19; instruktāža plkst. 19.20; kopīgs starts plkst. 19.30.

Muzejā 18. maija vakarā un naktī būs aplūkojamas izstādes: Īras Rozentāles jubilejas izstāde «Simfonija»; tautas lietišķās mākslas studijas (TLMS) «Bauska» tekstiliju un Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeja TLMS «Klūga» pinumu izstāde, kā arī novadnieka selekcionāra Jāņa Salena tulpju kolekcijas ekspozīcija.

Savukārt V. Plūdoņa muzejā Ceraukstes pagasta «Lejeniekos» sestdien no plkst. 19 līdz  21 būs jaunrāde – V. Plūdoņa dzejas varoņi skolēnu radītās multfilmās.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas