Bauskas mūzikas skola gadu sāks ar radošo performanci 3

Bauskas mūzikas skolā pirmdien, 31. augustā, notiks līdz šim nebijis pasākums «Pirmdienas radošā performance». Par ieceri «Bauskas Dzīvei» stāsta skolas direktore Anita Velmunska.

«Laikā, kad kalendārs neizbēgami steidzas pretī pirmajai skolas dienai, bet gribas vēl kādu vasaras krāsaino sajūtu mirkli paturēt plaukstās, aicinām ciemos domubiedrus, mūzikas skolu pedagogus no tuvienes un tālienes. Būs sarunas, domu un smaidu apmaiņa, katras skolas metodiskais ciemakukulis – prezentācija, uzklausīsim idejas pasākumiem, skanēs dziesmas, mūzika, ceru, ka virmos emocijas un prombraucot katrs paņems vēlmi pēc gada atkal atbraukt uz pilsētu, kurā satiekas,» iecerēto sarīkojumu raksturo A. Velmunska.

Direktore saņēmusi vairāku kolēģu apstiprinošas atbildes. Ozolnieku mūzikas skolas pārstāvji stāstīs par darbu ar audzēkņiem radošajās vasaras nometnēs. Iecavas mūzikas un mākslas skola dalīsies pieredzē darbā ar e-klasi. Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas pedagogi iepazīstinās ar pieredzi kolektīvās muzicēšanas formu dažādošanā.

Baldones mūzikas pamatskolas direktore Dace Elēna Sloka stāstīs par jaunā pedagogu atalgojuma modeli, tā plānoto ieviešanas gaitu un problēmām. Rundāles mūzikas un mākslas skola atklās, kādas ir nelielas skolas iespējas startēt konkursos un festivālos. Ciemos gaida arī kolēģus no Ozolnieku novada Salgales mūzikas un mākslas skolas.

Bauskā solījuši ierasties visu skolu direktori, lai kopīgi diskutētu par «sāpīgo tēmu» – kadru piesaisti un jauno pedagogu noturēšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Direktore

Iecavas Mūzikas un mākslas skolai šis mācību gads būs jau 27,nevis pirmais, cien.Auzāna kungs!

pirms 5 gadiem, 2015.08.31 09:05

glupā no Iecavas

Kā mākslas skolai var būt 27 gads?Interesanti.....nupat tikai izveidoja kopā...nu gan direktoriene dod vaļā...nezin neko

pirms 5 gadiem, 2015.09.05 19:04

Vietējās ziņas