Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas Mūzikas skolā izglīto pieaugušos 7

Bauskas mūzikas skola turpina paplašināt piedāvājumu klāstu audzēkņiem, portālu informē Mūzikas skolas direktore Anita Velmunska. Piedāvājot plašāku programmu klāstu, skola īsteno arī pieaugušo izglītības programmas. Šogad pirmās apliecības par kāda instrumenta spēles apguvi saņems pieaugušie, kuri vai nu sāka, vai turpināja darbu savu muzikālo iemaņu attīstībā.  Arī nākamajā mācību gadā tiks piedāvātas mūzikas izglītības iespējas pieaugušajiem un jauniešiem. Interesentiem jāpiesakās līdz 6. jūnijam. Ir iespēja apmeklēt individuālās nodarbības instrumentu spēlē vai dziedāšanas nodarbības reizi nedēļā. Septembrī skolā plāno sākt jaunu programmu «Sitaminstrumentu spēle». Skolā gaida arī septiņus līdz astoņus gadus vecus bērnus klavieru, vijoles un kora klasē. Akordeona un pūšaminstrumentu, kā arī sitaminstrumentu klasē gaidīti tiek astoņus līdz desmit gadus veci topošie mūziķi. Līdztekus individuālajām nodarbībām instrumentu spēlē un dziedāšanā bērni spējas varēs izkopt grupu nodarbībās: mūzikas mācībā un ritmikā. Sākot ar trešo klasi, audzēkņiem ir iespēja piedalīties korī, pūtēju orķestrī, lauku kapelā vai instrumentālajos ansambļos. 3. un 4. jūnijā bērni tiek aicināti uz konsultācijām. Tad būs iespējams tuvāk iepazīties ar Mūzikas skolas piedāvājumu un izvēlēties piemērotāko izglītības programmu. Uzņemšana skolā notiks 5. jūnijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

bemols

Ar jauno direktori jauna aktīva dzīve sākusies mūzikas skola'. Anitas talants, radošums un uzņēmība beidzot var izpausties sabiedrībai tik nepieciešamā jomā, mēs vēl daudz laba dzirdēsim par šīs skolas audzēkņiem un pedagogiem.

pirms 7 gadiem, 2013.05.29 09:24

Sibila

Par piaugušajiem, tā ir kolosāla doma. Būtu es Bauskā arī mēģinātu pieteikties. Vienmēr esmu gribējusi spēlēt klavieres, bet, kad attapos biiju jau par vecu.

pirms 7 gadiem, 2013.05.28 11:45

juta

vai peiaugušie varēs apgūt ģitāras spēli? tad es arī mācīšos

pirms 7 gadiem, 2013.05.26 10:41

vērotājs

Būs jāaiziet, jūtams, ka sākas rosība šajā skolā.

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 12:26

nu labi

Gribu spēlēt akardeonu Rušmaņu Antriņas vadībā ,visu mūžu

pirms 7 gadiem, 2013.05.25 11:18

Vietējās ziņas