Bauskas mūzikas un mākslas skolas audzēkņa zīmējumu novērtē ar zelta medaļu 1

Bauskas mūzikas un mākslas skolas (BMMS) 4. klases audzēknim Rodrigo Galanam piešķirta zelta medaļa pasaules skolēnu 51. zīmējumu konkursā Taivānā. Savukārt bronzas godalgu saņems BMMS bijusī audzēkne Marta Spruntule.

Informācija par konkursa žūrijas lēmumu ir publicēta Taivānas konkursa rīkotāju oficiālajā interneta vietnē. Par dalībniekiem, kam piešķirtas atzinības, žūrija informēs vēlāk.

Taivānā organizētajā zīmējumu konkursā, kas notiek ik gadu, Rodrigo Galans ir pirmais BMMS audzēknis, kurš apbalvots ar zelta medaļu, lai gan katru gadu grandiozajā konkursā baušķenieki ir saņēmuši atzinības, kā arī sudraba un bronzas godalgas.

Konkursā piedalījās 50 tūkstoši ķīniešu bērnu un seši tūkstoši ārvalstu dalībnieku. Rodrigo un Martas darbi tika vērtēti ārzemju grupā. Rodrigo Galans ir vienīgais no Latvijas, kurš 51. pasaules skolēnu zīmējumu konkursā Taivānā  apbalvots ar zelta medaļu.

Konkursa zīmējumus audzēkņi izstrādāja skolotājas Olitas Dzelzkalējas vadībā. Bija noteiktas divas tēmas – «Vaļasprieks» un «Draudzība». Rodrigo kompozīcija «Man  patīk zīmēt» konkursā tika atzīta par vislabāko. Lielisks grafisks darbs «Atrastais kaķēns» ir izdevies arī bronzas godalgas ieguvējai Martai Spruntulei.

Ik pavasari Taivānas vēstniecība Latvijā starptautiskā konkursa laureātiem Rīgā organizēja apbalvošanas ceremoniju, uzaicinot arī uzvarētāju skolotājus un vecākus. Pandēmijas ierobežojumu dēļ apbalvošanas sarīkojums 2020. gadā Rīgā tika atcelts. Vēl nav zināms, vai ceremonija notiks šogad, taču  medaļas un diplomus uzvarētāji noteikti saņems pa pastu.  

Pievieno komentāru

Komentāri 1

fakts

tiešām labi zīmējumi. Puisis pelnījis šo balvu!!! galvenais turpināt zīmēt un nepamest, kā tas Latvijā ir , pazīmē, padziet, padeklamē un tā izplēnē lēnām.

pirms mēneša, 2021.01.25 12:30

Vietējās ziņas