«Bauskas namsaimnieks» aktīvāk piedzīs parādus 3

Darbības principi SIA «Bauskas namsaimnieks» šogad ir ļoti mainīti. Kā informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Jolanta Ķikute, šogad ir ierosinātas jau 50 lietu par apsaimniekošanas maksas nemaksātāju parādu piedziņu. Namu vecāko sapulcē tas bija viens no aktuālākajiem jautājumiem, jo ilgu laiku šī situācija nemainījās. Tagad nemaksātājiem būs jārēķinās ar tiesas darbiem. Vēl viena atšķirība uzņēmuma darbībā ir saistīta ar māju kopsapulcēm. Atšķirībā no sava priekšgājēja, Jolanta Ķikute ir noskaņota apmeklēt lielu skaitu māju, ierodoties uz sapulcēm. Ņemot vērā, ka namu vecāko sapulcē tika paziņots, ka reāli pirmos namu uzturēšanas remontdarbus varēs sākt tām mājām, kas pirmās noslēgs līgumus, jaunajai vadītājai tagad ir ļoti aizņemts grafiks. No 17. līdz 26. martam katru vakaru ir kopsapulce kādā namā, uz visiem jaunā vadītāja ir apsolījusi ierasties.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

AAA

Namsaimnieks veselu mēnesi nespēj sakārtot apkures sistēmas cauruļu vibrēšanu pa naktīm. Brīžiem ir tā, ka nevar aizmigt. No rīta neesmu izgulējies. Iekšējie siltumtīkli ir Namsaimnieka pārziņā. Visu laiku ir ticis godīgi maksāts. Tad par ko turpināt maksāt???

pirms 12 gadiem, 2008.03.19 08:32

tritons

namsaimnieks varētu sākt sniegt pakalpojumus(kvalitatīvus)un tad tikai prasīt samaksu

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 12:11

fredis

Es dzīvoju Bauskā privātmājā un rīgā man ir dzīvoklis tikai nesaprotu kapēc Bauskā apkures rēķini ir krietni lielāki nekā Rīga.Bauskas siltums un namsaimnieks pēc visa spriežot ir KRĀPNIEKI kuri iedzīvojas uz nekaunības rēķina

pirms 12 gadiem, 2008.03.14 12:10

Vietējās ziņas