Bauskas novada 7×7 futbola čempionāta spēlēs izšķirošais mačs vēl priekšā 1

Bauskas pilsētas stadionā aktīvi notiek Bauskas novada 7×7 futbola čempionāta spēles. Šīs nedēļas nogalē, 24. augustā, visdrīzāk, izšķirsies čempionāta zelta medaļu liktenis, kad tiksies vienības «Uzvara» un «Īslīce».

Turnīrā piedalās sešas komandas – paredzēta divu apļu izspēle, pēc kuriem kopvērtējumā noskaidros čempionāta uzvarētāju. Sacensības, kas sākās jūlija beigās, bija plānots noslēgt 24. augustā, bet var gadīties, ka tas tomēr neizdosies – ir arī atliktas spēles.

Par pirmajām divām vietām cīnās «Uzvaras» un «Īslīces» vienības. Pirmajā savstarpējā mačā «Īslīce» uzvarēja ar 2:0, bet ir zaudēts pret divām citām komandām. Rezultātā pirms noslēdzošajiem diviem mačiem «Uzvarai» ir 19 punkti, bet «Īslīcei» 18 punkti. Tā liecina mājaslapas sportsbauska.lv informācija.

Cīņā par trešo vietu iesaistītas divas vienības – «Brunava» un «SC Mēmele». Savstarpējos mačos «SC Mēmele» divas reizes piekāpās «Brunavai», bet viņiem tomēr ir par diviem punktiem vairāk, un tagad atliek vērot, kas notiks atlikušajās spēlēs. «Brunavai» ir desmit punkti, «SC Mēmele» – 12 punkti.

Turnīra tabulu noslēdz «Sesava» un «Ceraukste» ar sešiem un trim punktiem. Jāatzīst, ka abām  komandām šis ir pēdējā laikā neredzēti neveiksmīgs turnīrs. Abas vienības labi aizvadīja futbola mačus telpās ziemas periodā, un tāpēc šādi rezultāti vasaras turnīrā ir diezgan liels pārsteigums.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ttt riga

Kas Sesavas zeniem sogad;caureja?Galigi svaki sokas.

pirms gada, 2019.09.02 23:02

Vietējās ziņas