Bauskas novada atklātajā čempionātā boksā četras uzvaras

Jau desmitais Bauskas novada atklātais čempionāts boksā aizvadīts sporta namā «Mēmele». Uz turnīru Bauskā ieradās viesi no Jelgavas un Rīgas, kā arī kaimiņi no Lietuvas – kopā vairāk nekā 50 dalībnieku.

Sacensības rīkoja Bauskas boksa klubs, kuru jau daudzus gadus vada Valērijs Hrustaļovs. Pirmajā sacensību dienā noskaidroja finālistus, kuri svētdien sacentās par medaļām un diplomiem. Pirmo kārtu sestdien, 11. maijā, neizdevās pārvarēt baušķeniekiem Rolandam Dirmantam, Stefanam Sergienkovam, Aleksim Polohovam.

No baušķeniekiem svētdienas, 12. maija, cīņām kvalificējās četri jaunie bokseri. Visi četri – Alekss Blažēvics, Kārlis Jansons, Tomass Obolēvičs un Raivo Širvis – triumfēja savos dueļos, izcīnot zelta medaļas. Pirmie trīs sīvās cīņās uzvarēja savus pretiniekus pēc punktiem. Treneri un atbalstītāji no malas vērtē, ka puišiem tie nebija labākie mači, bet centība un izturība, kā arī savaldība ļāva uzvarēt. R. Širvis uzvarēja ringā sestdien, bet svētdien uz fināla cīņu neieradās pretinieks no Lietuvas, un mūsu sportistam automātiski piešķīra uzvaru.

Baušķeniekiem ar atbalstu un padomu ringa stūrī palīdzēja Dinārs Skripkins, kurš arī pats savas gaitas sportā sācis tieši šeit. Viņš stāsta – vienmēr, ja ir laiks, atbrauc un palīdz savam trenerim, kā arī priecājas, ka V. Hrustaļovs vēl uzņemas un rīko šādas sacensības, kuras ir lieliska iespēja jaunajiem censoņiem pārbaudīt savus spēkus. D. Skripkins savulaik startēja profesionāļu sacensībās un pašlaik ir apņēmības pilns centīgi turpināt treniņus, lai varētu atgriezties ringā.

Prieku par sacensībām neslēpa arī to organizators V. Hrustaļovs. Viņaprāt, cīņas bija spraigas un interesantas, kādam veicās vairāk, citam mazāk, taču tāds ir sports.

Sacensību galvenais organizators bija sporta centrs «Mēmele». V. Hrustaļovs norāda, ka atbalstīja arī vietējie Bauskas novada uzņēmumi – «Bauskas alus», «Taverna» un personīgi Jurijs Artimovičs. Treneri sarūgtināja vienīgi mazais līdzjutēju skaits. «Skatītāju varētu būt vairāk. Nav, kas atbalsta bokserus,» nožēlu pauž V. Hrustaļovs.

Nākamie starti bokseriem paredzēti Jūrmalas pilsētas čempionātā, vasarā jaunie sportisti turpinās liet sviedrus treniņnometnē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas