Bauskas novadā atklāti 26 jauni inficētie 4

Pēdējās diennakts laikā Bauskas novadā reģistrēti 26 jauni Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

14 dienu laikā Bauskas novadā saslimstība ir 167 gadījumi, 50 Covid-19 gadījumi ir Iecavas novadā, Vecumnieku novadā ir 27 jauni saslimšanas gadījumi divu nedēļu laikā, bet Rundāles novadā – 6.

Piektdien Latvijā atklāts 1031 jauns saslimšanas ar Covid-19 gadījums un saņemta informācija par 26 ar koronavīrusu sasirgušu cilvēku nāvi.

Līdz ar to Latvijā reģistrēto Covid-19 gadījumu skaits sasniedzis 55 097, bet mirušo Covid-19 pacientu skaits sasniedzis 961, kas ir 1,74% no visiem inficētajiem.

Starp 26 mirušajiem viens cilvēks bijis 35 līdz 40 gadu vecumā, vēl viens - 55 līdz 60 gadu vecumā, pieci - 60 līdz 70 gadu vecumā, septiņi - 70 līdz 80 gadu vecumā, 11 - 80 līdz 90 gadu vecumā un vēl viens - 95 līdz 100 gadu vecumā.

Aģentūras LETA aprēķini liecina, ka pēdējās 14 dienās kopumā inficējušās 13 168 personas. Savukārt 14 dienu kumulatīvā saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju Latvijā pēdējās diennakts laikā ir pieaugusi no 652,7 līdz 690,3 gadījumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

cirvjiem

Astruss atbildēja, ka mūs “sagaida 30 gadi stabilizācijas perioda... Būs kaut kas absolūti jauns. Saku jums viennozīmīgi, ka nekā tamlīdzīga Zemes vēsturē, un ne tikai Zemes, bet milzīgi daudz saules sistēmu un pat visumu vēsturē nekā tamlīdzīga nav bijis.”Uz jautājumu: “Visas civilizācijas iziet noteiktu attīstības ceļu. Mūsu cilvēku civilizācija ir 5. pēc skaita. Kur palika atlanti, viņi neizgāja pārbaudījumu? Ar ko mēs no viņiem atšķiramies?Astruss: “Jā, atlanti neizgāja pārbaudījumu. Viņi sasniedza tādu, teiksim, pagrimumu, ka kļuva nemērķtiecīga viņu turpmāka attīstība. Atšķirībā no jums atlanti sākotnēji izmantoja augstfrekvences pasaules informāciju. Viņiem tādas spējas bija dotas sākotnēji. Un viņi sāka šīs spējas izmantot, lai kaitētu. Starp citu, viņiem bija ļoti attīstīts gan homoseksuālisms, gan lesbisms, gan tas viss, kam pašlaik parādās priekšnosacījumi dažām Zemes būtībām.
Ar ko jūs atšķiraties no viņiem? Jūs atšķiraties ar to, ka sākāt attīstību no “cirvja”. Jums nebija tiešas savstarpējas saiknes ar augstfrekvences civilizācijām, kaut arī dažas būtības saņēma no viņām informāciju. Tas ir gan Buda, gan Muhameds, gan Zaratustra, gan citi pravieši. Taču jūs savas attīstības tūkstošgadēs patstāvīgi spējāt tuvoties pasaules-ēkas pareizai izpratnei. Jā, no materiālistiskām pozīcijām. Taču šīs pozīcijas zinātnes attīstības rezultātā noveda pie nepieciešamības atzīt telpas izliekumu, laika relativitāti. Zinātniekiem sāka padoties informācija, kuru viņi pārveidoja relativitātes teorijā, haosa teorijā, fraktālismā, kvantu mehānikā. Un zinātne nonāca pie apziņas atzīšanas. Jūs līdz ļoti daudzām virsotnēm tikāt paši. Tas arī bija pamats lēmumam: saglabāt jūsu civilizāciju.”

pirms mēneša, 2021.01.18 14:15

padomā

– Kā jūs vērtējat šodienas situāciju pasaulē? Vīruss tika cilvēku izplānots? – Jā, tas ir cilvēku izplānots. – Mēs varam uzskatīt viņus par saviem ienaidniekiem? – Jebkura slimība ir informācija, iespēja aizdomāties par dzīves jēgu. Bērni vēl nav apgrūtināti ar dzīves nastu, tāpēc viņi retāk saslimst, viņiem pagaidām nav vajadzīga šī brīdinošā informācija. Ir tādi no viņiem, kuri saslimst kopš dzimšanas, bet tā ir viņu karmiskā atbrīvošanās. Tie, kas saslimst un turklāt pastiprina bailes, iet bojā. Tās ir bailes nomirt, paniskas bailes, “krampējoties” pie matērijas. Visi ķermeņi ir mirstīgi. Tie, kas apzinās patiesību slimības laikā, izveseļojas un veic lielu evolucionāru lēcienu. Neviens, pārvarējis slimību, nepaliek iepriekšējais. – Tātad tie, kas ar nodomu izplata vīrusu, ir mūsu palīgi? – Ja tas būtu pretrunā ar dievišķajiem likumiem, tas nenotiktu. Cilvēce tiek vesta ārā no anabiozes stāvokļa. Viņu purina no visām pusēm, lai izvestu no “guļas”. Mēs cenšamies jums palīdzēt, taču nevaram jūsu vietā atrisināt visus uzdevumus, citādi tas zaudēs visu jēgu. Mēs vedam atsevišķus no jums. Tos, kurus mēs gatavojām kopš pašas bērnības.

pirms mēneša, 2021.01.18 14:29

Vietējās ziņas