Bauskas novada budžetam otrais lasījums 5

Visi novada deputāti ceturtdien, 18. februārī, strādās paplašinātajā finanšu komitejas sēdē. Tajā vēlreiz tiks skatīts novada 2010. gada budžets, informēja novada domes Lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļā. Līdztekus budžetam sēdes darba kārtībā iekļauti vairāk kā trīsdesmit jautājumu. Deputātiem būs jālemj par zemes ierīcības projektiem, nomas līgumiem. Sagatavoti grozījumi Bauskas novada pašvaldības un Bauskas novada administrācijas nolikumā. Jāapstiprina būs sporta centra «Mēmele» nolikums. Juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns informēs par martā paredzēto novada domes priekšsēdētāja Valda Veipa komandējumu uz Somiju.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

students

kāds ir darba vizītes mērķis? ir kaut kāds plāns kurus jautājums apspriedīs? vai tik tā parunāties par kaut ko....

pirms 11 gadiem, 2010.02.19 18:06

somi

Ja Valdis valodas pārvalda ,kāpēc gan ne , lai brauc darba vizītē . No Somijas daudz labas lietas varam pārņemt.Diezin vai Valdis ir tā piekusis , ka šajā grūtajā laikā brauks klaidēties!

pirms 11 gadiem, 2010.02.18 11:37

students

interesanti kā komandējums uz Somiju ietekmēs jautājumu atrisināšanu?vienīgi atpūsties un ar jauniem spēkiem ķerties pie darba!

pirms 11 gadiem, 2010.02.18 09:21

ome

Pamazam viss sak sakartoties,bet loti lenam!Birokratus jatriec elle ar sud..nu mietu!Piezidusies ka erces tautai!

pirms 11 gadiem, 2010.02.17 22:43

egils

izlasot šodienas laikrakstu mani pārņēma šoks-kā no nodokļu maksātāju naudas var Gailīšu pagasta zemes ierīkotāja tērēt 500 latus.Viņa nav nopelnījusi pat minimālo algu ar savu darba apjomu.Un vai vispār novadam nepietiek ar vienu zemes ierīkotāju,ko nu vairs ierīko.Tō atļauties var tikai Gailīšos,kur atalgojuma lietas pagastā vienmēr ir turētas no sabiedrības slepenībā.Tāpat man kā šī pagasta iedzīvotājam nav skaidrs,kas tie par dotētiem iedzīvotāju komunāliem pakalpojumiem,centralizētas apkures nav,bet par visu pārējo vienkāršajam ļautiņam jāmaksā 100 procentīgi.Paldies lairakstam,kas kaut nedaudz mums pagasta ļaudīm dod iespēju uzzināt ,kas tērē mūsu naudu.Es dzirdēju,ka mūsu vietvara dzīvo zaļi,bet nedomāju,ka tik zaļi.Kā lai jūtas tie,kas tiešām smagi strādā un par to saņem grašus.

pirms 11 gadiem, 2010.02.17 19:10

Vietējās ziņas