Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā būs jauna vadība 63

Bauskas novada domes pašreizējais priekšsēdētājs Valdis Veips pašvaldību vairs nevadīs. «Bauskas Dzīvei» V. Veips apliecināja, ka 1. jūnija pašvaldību vēlēšanās nekandidēs. Vēl martā plašsaziņas līdzekļos V. Veips stāstīja par vēlmi kandidēt partijas «Vienotība» sarakstā un uzņemties arī novada domes priekšsēdētāja pienākumus. «Vienotības» 22. aprīlī iesniegtajā kandidātu sarakstā V. Veipa vārds nav atrodams.  Portālam priekšsēdētājs paskaidroja, ka iemesls viņa nekandidēšanai ir balsojums 28. marta domes sēdē pret Izglītības pārvaldes (IP) likvidēšanu.  «Partijas «Vienotība» Bauskas nodaļas valdē saņēmu pārmetumu par savu balsojumu pret IP likvidēšanu. Es šajā balsojumā paudu viedokli, kuru uzskatīju par pareizu un saprātīgu. Savukārt valdes lēmumu nevirzīt mani uz novada domes priekšsēdētāja amatu un vēlēšanu sarakstā iekļaut nevis ar pirmo, bet gan kādu citu numuru, es uzskatīju par neuzticības izteikšanu sev. Rūpīgi visu apsverot, nolēmu atsaukt savu kandidatūru no «Vienotības» saraksta,» situāciju skaidro V. Veips. Viņš arī atzina, ka bijuši piedāvājumi no citām partijām, taču viņš nevienu no tiem nav pieņēmis. Pagaidām V. Veips nevarēja pateikt, ko darīs pēc deputāta pilnvaru beigām šī gada jūnijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 63

Labi, labi, visi jau kuluāros runā , ka Veipam tiek gatavota silta vietiņa, nu nav jau viņam tā situācija tik bēdīga!

pirms 7 gadiem, 2013.04.29 19:24

Ja

tā ir laba ziņa, varētu izbeigt darba attiecības jau savlaicīgi, lai i nebūtu jaizmaksā kompensācija vairāku tūkstošu apmērā un jā. lūdzu, paņem līdzi savus suņus, pakalpiņus Makulēnu un ludriku!!!!!Tai radu būšanai pināktu gals,

pirms 7 gadiem, 2013.04.26 23:03

LATVIJA

ANONĪMIE SPĻAUDĪTĀJI IR VISDIŽĀKIE GĻĒVUĻI UN VISVARENĀKIE ZAĶI!

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 23:28

TO LĻKJS

KĀDS VIŅŠ TUR IZLŪKS BAILĪGS KĀ ZAĶIS KAUT GAN TICAMI'BAS MOMENTS NAV ZUDIS.

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 21:57

LĻKJS

Klau nu kurš te grib iestūrēt, ka Latvijas PSR bauskas rajona Komjaunatnes Komitejas 1. sekretārs biedrs RUMBA nav sadarbojies ar Latvijas PSR drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks vai aģents!
Pilnīgs sviests, vai tiešām mēs tam ticēsim?

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 21:19

Par vienotības sarakstā esošajiem mūsu līdzpilsoņiem es un daudzi daudzi mani paziņas.. protams, daži tur nepavisam neiederas un tiks noteikti izstrīpoti, bet kopumā labi

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 20:13

Vēlētāja

Lai nu par ko vēlēt, bet tikai ne par Vienotību. Šī partija jau Bauskā vien parādījusi uz kādiem ,,labiem'' darbiem ir spējīga. Kolužs nevar tikt galā ar ,,AIPU", tad vai šis amats būs tas labākais priekš viņa. Vienīgais ja spīd kādas perspektīves ko prihvatizēt.

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 09:33

rumbiņ, labāk uzcel trenažieru zāli ne baseinu, tā tev baigi noderētu!

pirms 7 gadiem, 2013.04.24 00:13

arī es piekrītu smaidam un vēlētājam - pasmaidīsim un vēlēsim smaidot:)!

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 19:16

to Dievs visu redz

visu laiku domāju, kur tā vietējā oļiiņiete pazudusi, tā kura ar Dieva vārdu mutē..., arī "tauta" uzradusies, tā kurai personības dalīšanās, ja raksti kādas interešu grupas vai biedrības vārdā, tas arī vēl nenozīmē, ka esi tauta, bet tikai niecīga tās daļa, arī vietējais pinkertons jau atšifrējis visus ķengātājus, neskatoties uz to, ka daudzi tajā IP trakumā nemaz nekomentēja, stils un doma atšķiras, ir konkrēti fakti, ko tāpat vien, bez pierādījumiem, diez vai uzdrīkstētos šeit publicēt, nav te tikai histēriskie komentāri "kolužu ziepēs" un" sprinķi bezdarbniekos", ja to tu "stulbi smaidot"neesi ievērojis.

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 19:03

xxx

Kāpēc daži vienotības deputātu kandidāti kautrējas no savas tautības? Varbūt nezin kādai tautai pieder? Vai var būt deputāts novadā,ja nezina,vai kautrējas no savas tautības?

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 19:02

latvju klučlicis

Dievs visu redz
************
Jā,jā - es krāmē kluci un šis lūr !

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 17:42

tauta

23.04.2013. 13:04:36
Tā bilde un raksts laba reklāma Vienotībai! Atceros, kā deputāteļi nostājās pret tautas gribu!
Tauta jau nav tikai tie, kas lemj, kā tu gribi, tauta ir arī tie, kas lemj pretēji tavai gribai. Tauta - tautu sastādām mes visi kopumā .
Cik slikti skolotāji strādā, par to var spriest pēc komentāriem un komentētēju attīstības līmeņa. Tie jauniņie 20 gadnieki būs paklausīgi rokas cēlāji , nu nespēj viņi loģiski un sakarīgi spriest, jo viņiem vēl putni galvā .

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 17:26

Dievs visu redz

Ja tu perini ļaunumu un domā, ka esi visspēcīgs un viss tev izdosies, tad zini, ka Dievs to redz un atmaksa jau ir ceļā.

Ps.64:2 Klausi, Dievs, manu balsi, kad es žēlojos, pasargi manu dzīvību no ienaidnieku briesmām!

3 Apslēp mani no ļaunu ļaužu nodomiem, no ļaundaru trakošanas,

4 kuri trin savas mēles kā zobenu un raida kā bultas savus rūgtos vārdus,

5 lai slepeni šautu uz nenoziedzīgo; viņi šauj piepeši un nebaidās.

6 Viņi iedrošina sevi uz ļaunu, viņi norunā, ka slepeni izliks lamatas, un domā: kas to redzēs?

7 Viņi izgudro visādas blēdības: mēs esam gatavi; nodoms ir labi apsvērts! Un cilvēka sirdi un prātu neviens nevar izdibināt.

8 Bet Dievs ar Savu bultu viņus ķers piepeši, tad viņiem gan sāpēs.

9 Viņu pašu mēle būs par iemeslu viņu krišanai, lai krata galvas visi, kas to redzēs.

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 17:18

portāls kasjauns.lv
Jelgavniekiem sola bezmaksas ūdeni, novada iedzīvotāju labvēlību iekaro ar čempionu stāstiem
23.aprīlis 2013 16:30
Zemgales lielākās pilsētas vēlētāju balsis zvejos deviņas partijas, no kurām dažas piedāvā gluži vai piena upes ķīseļa krastos, piemēram, auksto un karsto ūdeni bez maksas, kā arī veselības aprūpi par brīvu. Jelgavas un apkārtnes novadu opozīcijas partijām gan ir viens kopējs mērķis – no troņa jāgāž zaļzemnieku „mafija”.
Sola bezmaksas ūdeni, ja tajā ir pārāk daudz metāla
Visodiozākie cīnītāji pret Jelgavas domes pašreizējo vadību ir tēvs un dēls – namu apsaimniekotājs Roberts ar savu atvasi Aigaru Egli, kuri jelgavniekiem labi pazīstami pēc daudzajām skaļajām protesta akcijām – mītiņiem, piketiem un tiesas sēdēm, iestājoties pret pilsētas varu, kura, pēc viņu domām, jelgavniekus dzen izmisumā un nabadzībā. Lai panāktu taisnību zemes virsū tēvs ar dēlu nodibinājuši Latvijas Atdzimšanas partijas Jelgavas nodaļu un no tās ar pirmajiem numuriem startēs vēlēšanās.

Jāteic gan, ka iepriekšējās vēlēšanās tēvam Robertam nav izdevies iekļūt Jelgavas rātē. Varbūt pie vainas ir bijis tas, ka viņš pagājušajās vēlēšanās startēja no tādām sīkpartijām kā Sporta partija un „Par Dzimteni!”. Atdzimšanas partija ar nav diez ko diža, bet plāni un solījumi tai ir grandiozi.

Starp Atdzimšanas partijas pamatmērķiem ir bezmaksas veselības aprūpe un zāles, tostarp pašvaldības aptiekas izveide, atteikšanās no maksas par silto un auksto ūdeni, ja tas satur lielu dzelzs daudzumu un citus piemaisījumus, apkures rēķinu samazināšana, bezmaksas pulciņi personām līdz 18 gadu vecumam un tā tālāk. Pēc Aigara Egles teiktā potenciālajiem vēlētājiem to daļēji varēs nodrošināt, likvidējot pašvaldības avīzi „Jelgavas Vēstnesis”.

Partijas programma sola zelta kalnus: „Nebūs pacienta nodevu par ārsta apmeklējumu. Nekādi maksājumi par pacienta analīžu vai cita veida veselības stāvokļa diagnosticēšanai. Bezmaksas zāles, ko ārsts ir izrakstījis pacientam. Jelgavas pašvaldībai jāsedz visi izdevumi no budžeta.
Mums jau ar ir atdzimšanas partija -- tjipa -- fēniksi::)
nē nu te var nosmieties:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 17:15

pmps

Valdis Veips nevarēja būt nekāds labais priekšnieks ne šajā grūtgalvīšu sasaukumā, ne arī nākošajā - viņam taču šausmīgi tālu līdz dižākā kretīna līmenim. Lai gan kaut kāds stulbuma iedīglis viņam ir - par to liecina sastāvēšana *Vienotībā*, kurā jampampiskie kretīni ir stāvgrūdām.

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 17:07

to smaids15:28:33

labi jau tev būtu, palīst zem tām ķengām, kas skanēja sakarā ar IP likvidāciju, visu paslaucit zem vienas pagultes, bet pēdējās dienās, arī šī raksta sakarā iet runa tieši par "zaļajiem banāniem". Ja tu piemini pašreizējā sasaukuma deputātus, tad topā ir Kolužs, ko vēl no vecajiem "ķengā"? Lielākoties publikas priekšā nāk, jaunie, ar savu "īpatnējo bagāžu" un nekaunību piedevām.

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 16:49

es arī piekrītu smaidam un vēlētājam - vēlēsim smaidot!

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 15:52

Redz kā Vienotība izrēķinājās ar savu biedru, kurš atļāvās paust savu viedokli- fui!

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 15:50

Vietējās ziņas