Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada delegācija dodas uz tulpju svētkiem Lietuvā

Bauskas novada delegācija sestdien, 10. maijā, dodas uz Radvilišķiem Lietuvā. Burbišķu muižā notiks tradicionālais Pavasara tulpju festivāls. «Bauskas Dzīvi» par to informē novada administrācijas sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe.

Šīs nedēļas nogalē Radvilišķos ieradīsies vairāku valstu pašvaldību pārstāvji, kas iesaistījušies kopējos projektos. Kopš ceturtdienas Lietuvā jau uzturas delegācijas no Gruzijas, Baltkrievijas, Polijas, Zviedrijas, Ukrainas, Francijas, Vācijas. Ārvalstu viesiem paredzēta plaša kultūras programma. Viņi dosies ekskursijā uz Nidu, piedalīsies tulpju svētkos Burbišķu muižas parkā.

Baušķenieki uz Lietuvu dodas sestdien, 10. maijā. Pašvaldības delegācijas sastāvā ir domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, speciālisti Jolanta Lauva, Alīde Balode, Aija Spriņķe, arī uzņēmēju pārstāve Raimonda Ribikauska.

Tulpju festivāla kultūras programmu kuplinās deju kolektīvs «Mēmelīte». Burbišķu muižas parkā viņi uzstāsies līdz ar citiem Radvilišķu pilsētas viesu kolektīviem: folkloras kopu no Baltkrievijas, rokgrupu no Polijas.

Bauskas novada dome 2011. gada maijā noslēdza sadraudzības līgumu ar Lietuvas Radvilišķu rajona pašvaldību. Noslēgtais līgums paredz stiprināt pašvaldību starptautisko sadarbību, veicināt nevalstisko organizāciju pārstāvju, tautsaimniecības speciālistu, tūristu grupu apmaiņu. Pērn tulpju festivālā Burbišķu muižā piedalījās Bauskas pils deju grupa «Galms».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas