Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada deputāti atbalsta kultūras pasākumus 1

Mākslas plenērs «Bauskas vasara» darbosies arī nākamajā gadā. Bauskas novada domes 31. oktobra sēdē deputāti atbalstīja līdzfinansējuma piešķiršanu plenēra norises nodrošināšanai.

Domes sēdē biedrības «Meistars Gothards» valdes locekle Indra Liepa ziņoja, ka 12 gadu laikā biedrības mākslas salons kļuvis par iedzīvotāju tālākizglītības un radošuma centru. Desmit gadus, sadarbojoties ar novada pašvaldību un piesaistot sponsoru atbalstu, pilsētā tiek organizēts mākslinieku plenērs «Bauskas vasara».

 «Lai plānotu mākslas plenēra norisi 2014. gadā, lūdzu atvēlēt 1261 lata līdzfinansējumu. Naudu iecerēts izlietot materiālu iegādei, 15 dalībnieku ēdināšanai un publicitātes izmaksām,» stāstīja I. Liepa.

Deputāti nolēma atbalstīt biedrības «Meistars Gothards» organizēto mākslas plenēru «Bauskas vasara 2014». Izstrādājot pašvaldības nākamā gada budžetu, nolemts plenēra «Bauskas vasara 2014» atbalstam ieplānot 1261 lata finansējumu. Deputāti arī atbalstīja biedrības lūgumu nodrošināt līdzfinansējumu gleznošanas studijai materiālu iegādei. Tam tika piešķirti 300 latu.

Domes sēdē I. Liepa pašvaldībai uzdāvāja piecas gleznas. To autori ir šīs vasaras plenēra dalībnieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

iedzīvotāja

Jā, piekrītu, ka I.Liepa darbojas, lai dažādotu un padarītu krāsaināku kultūras dzīvi un izglītotu iedzīvotājus Bauskā, bet manuprāt, Bauskas kultūras centrs ir ieslīdzis rutīnā. Gadu no gada viens un tas pats, tie paši pašdarbības kolektīvi un viss cits, kas protams nav slikti, bet ko šis centrs u.c.pašvaldības iestādes dara iedzīvotāju mūžizglītības programmā? Vai ir kāds projekts, kur iedzīvotāji bez maksas var sevi pilnveidot?Varbūt man vienkārši nav informācijas.Mani personīgi neapmierina arī kultūras pasākumu mazais skaits tieši Bauskas kultūras centrā un vispār nešķiet, ka deputāti par to sevišķi daudz interesētos.

pirms 6 gadiem, 2013.11.04 09:59

Vietējās ziņas