Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada deputāti lems par telšu iegādi vasaras pasākumiem 5

Bauskas novada kārtējā domes sēdē deputāti strādās ceturtdien, 29. maijā. Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece informē, ka sēdes dienas kārtībā iekļauti 46 izskatāmie jautājumi.

Pašvaldības izpilddirektors Jānis Kalinka informēs par paveiktajiem darbiem. Atskaiti par padarīto sagatavojusi iepirkumu nodaļa, attīstības un plānošanas nodaļa, vairākas pagastu pārvaldes. J. Kalinka ziņos par budžeta izpildes gaitu.

Deputātiem domes sēdē būs jāsaskaņo vairākas vasaras nometnes skolēniem. Saviem topošajiem audzēkņiem tādu vēlas organizēt Bauskas sākumskola. No 2. līdz 13. jūnijam skolā iecerēta dienas nometne «Taurenītis». Tajā aicināti pieteikties 30 bērni vecumā no sešiem līdz septiņiem gadiem. Nometnē paredzēts 14 eiro vecāku līdzfinansējums.

Savukārt Bauskas novada sociālais dienests vēlas šovasar rīkot trīs nometnes. Diennakts nometnes «Emociju virpulis laukos» un «Tu vari, ja dari» jūnijā un jūlijā plānots rīkot Jaunsaules skolā. Sociālā dienesta telpās jūlijā iecerēta dienas nometne «Vasaras pasaciņas». Katrā no šīm nometnēm būs iespēja piedalīties 20 dažāda vecuma bērniem.

Sēdē deputātiem būs jābalso par finansējuma piešķiršanu dažādu darbu veikšanai, kā arī nepieciešamo lietu iegādei. Bauskas kultūras centrs (BKC) par 23 000 eiro vēlas nopirkt četras dažādu izmēru teltis. Tās izmantos brīvdabas pasākumos. BKC ceremoniju zāles remontam nepieciešami 9980 eiro, baleta zāli plānots remontēt, izlietojot tam 3130 eiro.

Lai varētu rekonstruēt Griķu pamatskolas bērnudārza «Dzirnaviņas» apkures sistēmu, nepieciešams izstrādāt vienkāršotās renovācijas apliecinājuma karti. Tam no pašvaldības budžeta vajadzīgi 1530 eiro. Īslīces vidusskolai nepieciešami 29 934 eiro gāzes apkures katla iegādei un uzstādīšanai. Brunavas pagasta Mežgaļu pamatskolai nepieciešami 1290 eiro dziļurbuma skalošanai un aprīkojuma uzstādīšanai.

Sagatavots noteikumu projekts par SIA «Gaižēni» un SIA «Tunkūni» naudas balvas izsniegšanas kārtību 9. klašu absolventiem, kuri guvuši augstus sasniegumus mācībās. Uzņēmēji 20 skolēniem atvēlējuši 300 eiro naudas balvu. Atbilstīgi uzņēmēju vēlmēm un likuma prasībām pašvaldība izstrādājusi noteikumus par pretendentu atlasi, kā arī naudas balvas izmaksas kārtību. Katrs apbalvotais izlaiduma dienā saņems aptuveni 240 eiro, atlikušo naudu ieturēs administratīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksai
.
Deputātiem būs jābalso par finansējuma atvēlēšanu ūdenssaimniecības infrastruktūras rekonstrukcijai Ceraukstes pagasta Mūsas ciemā un Vecsaules pagasta Vecsaules ciemā. Pēc diskusijām finanšu komitejā deputātiem domes sēdē jātiek skaidrībā, ko un kā pārbūvēt bijušajā katlumājā Mežotnes pagasta Mežotnes ciemā. Tāpat deputātiem nāksies lemt par apbalvojumu piešķiršanas padomes ierosinājumu piešķirt pašvaldības apbalvojumu «Godaraksts» Mežgaļu pamatskolas skolotājai Sandrai Auzānei par nozīmīgiem sasniegumiem jauniešu izglītošanā un audzināšanā, kā arī aktīvu sabiedrisko darbību.

Pašvaldības finansiālo atbalstu dažādu savu projektu realizācijai lūdz biedrība «Ābulis», Bauskas invalīdu biedrība, arī Latvijas Sarkanā Krusta Bauskas komiteja.

Domes sēdes darba kārtībā ir virkne citu izskatāmo jautājumu. «Bauskas Dzīve» atgādina, ka sēdes ir atklātas, tās var apmeklēt ikviens interesents. Domes sēde pašvaldības ēkā Uzvaras ielā 1 sāksies ceturtdien, 29. maijā, plkst. 14.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

apkure

īslīces vidusskolai gāzes apkure... vai tad tā nav miljonāru privilēģija?

pirms 6 gadiem, 2014.05.29 18:53

arī apkure

Ir, ir miljonāru privilēģija! Pārējie lai dzīvo ar malkas apkuri vai labāk vispār bez apkures.

pirms 6 gadiem, 2014.05.30 10:28

Alussūcējs

Drīz Kantri festivāls. Čuguna biznesmenim teltis būs vajadzīgas, jābalsta

pirms 6 gadiem, 2014.05.30 10:52

truls

Jokainītis tu esi.

pirms 6 gadiem, 2014.05.30 14:46

Vietējās ziņas