Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada deputāti strādās ārkārtas sēdē 9

Šonedēļ jau otro reizi tiek sasaukta Bauskas novada domes ārkārtas sēde, informē Lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.Šāda steiga nepieciešama, lai iekļautos termiņos, īstenojot uzsākto novada domes institucionālo reformu. Kārtējo reizi deputātiem tiek piedāvāta pārstrādāta pārvaldes struktūrshēma. Šoreiz tajā vairs nav Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļas, bet tai paredzētās funkcijas iekļautas Saimnieciskās nodaļas pārraudzībā.  Deputātiem sēdē jāsaskaņo arī Saimnieciskās nodaļas reglaments. Galvenais ziņotājs par iecerētajām izmaiņām ir juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns. M. Mākulēns, kā arī Ekonomikas un finanšu nodaļas vadītāja Ilona Spurķe šobrīd ir novada izpilddirektores pienākumu izpildītāji. Izpilddirektore Dagnija Ludrika kopš marta sākuma nestrādā, jo slimo.  Par šādu pienākumu sadali «Bauskas Dzīve» ir uzklausījusi vairākas neizpratnes pilnas replikas. Februāra un marta komiteju un domes sēdēs M. Mākulēns vairākkārt izteicies par lielo pārslodzi, kas ir juridiskajai nodaļai, taču tagad viņam uzticēti vēl papildus pienākumi. Līdz ar to juridiskās nodaļas darbs kļuvis vēl gausāks. Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē 13. aprīlī sagatavotie lēmumu projekti nemaz nebija juridiskajā nodaļā caurskatīti, tāpēc dokumentos bija daudz neprecizitāšu, juridisku nepilnību.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

annija

ouu, kuros portālos viņu var atrast??? tā neko tas ***lēns ..smuks

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 19:31

nu jā

Novadā deputāti jau vairs nav tikai politiskā vara, bet nu jau visos sīkumos risina arī izpildvaras un saimnieciskās funkcijas. Un tas jau ir interešu konflikts. Tad jāiet pašiem vadīt iestādes...Nu jā, bet par garajām runāšanas stundām var daudz nopenīt, un ja vēl nevedas personīgais bizness...

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 16:21

oooo

Es domāju,ka Mākulēns jau sen pierādījis,ka netiek galā ar sev uzdotajiem darbiem,jo darba laikā ir jāsēž iepazīšanās un izklaides interneta portālos. Nezin kāpēc citos novados ar mazāku juristu skaitu tiek galā ar darbiem,bet Bauskā nē????

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 13:50

..mmjaa

Ka tik nav par daudz ko komiteju, nodaļu, struktūru. Nekas jau nemainās- vēži citās kulītēs un ka tik ne vēl vairāk! Varbūt Bauskā vajadzētu izīrēt vai uzcelt papildus ēku, kur visiem savietoties:)). Kaut kāds murgs!

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 13:39

globālists

Bet ja tā padomā ko tad Dome tādu stratēģiski svarīgu dara - taisa tik augšā visādas nodaļas, struktūras, ņemas tur savas sulā, saņem svarīgas algas, lemj kaut kādus jautājumus (pārsvara gan vairāk par savam algām un darbavietām). Uzmundrina iedzīvotājus, lai uzsāk uzņēmejdarbibu, bet nepadomā, ka cilvēkiem kabatas tukšas, jo visu naudu jau atņem pašvaldības firmas par apkuri , apsaimniekošanu.

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 13:02

Atbalstu

Loģiski padomājot, tas ir apsveicams solis - neveidot nekustamā īpašuma nodaļu, jo katrai nodaļai ir savs vadītājs ar krietnu atalgojumu. Tagad būs par vienu nodaļas vadītāju mazāk, līdz ar to administratīvie izdevumi samazināsies. Varētu vēl kādas nodaļas samazināt vai apvienot!

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 11:33

Skaisti....

Reforma reformas pēc. Pilnīgs pierādījums tam, ka viss notiek nepārdomāti un steigā, ir spēlēšanās ap nekustamā īpašuma nodaļu. Vakar vajadzēja, šodien nevajag. Un, ja Mākulēns netiek galā ar saviem tiešajiem pienākumiem, tad kāpēc tādu āzi vēl ieceļ par administrācijas dārza izpilddirektoru???!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 11:28

Nuja

Deputātiem naudiņa jāpelna, ko vajag, to vajag, reformējam tālāk...............

pirms 9 gadiem, 2011.04.14 11:22

Vietējās ziņas