Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada deputāti strādās ārkārtas sēdē 3

Bauskas novada domes deputāti trešdien, 11. septembrī, ārkārtas sēdē izskatīs astoņus darba kārtībā iekļautos lēmumu projektus, portālu informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece.

Juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns sagatavojis lēmuma projektu par izpilddirektores Dagnijas Ludrikas atbrīvošanu no amata. Savā iesniegumā D. Ludrika norādījusi uz apstākļiem, kas viņas ieskatā neļauj turpināt darba tiesiskās attiecības.

Bauskas novada dome D. Ludrikas norādītos apstākļus respektē un atzīst, ka tie veido pietiekamu pamatu darba tiesisko attiecību izbeigšanai, pamatojoties uz Darba likuma 100. panta piekto daļu. Lēmuma projektā noteikts piešķirt D. Ludrikai atlaišanas pabalstu viena mēneša vidējās izpeļņas apmērā.

Ārkārtas sēdē deputāti lems par 852 latu atvēlēšanu pārrobežu svētku un putras festivāla organizēšana Bauskas vecpilsētā. Biedrība «Bauskas vecpilsēta» šogad jau trešo reizi organizē vecpilsētā pagalmu svētkus. Tie ieguvuši lielu iedzīvotāju atsaucību, šogad uz tiem viesos ieradīsies arī sadraudzības pilsētu pārstāvji no ārvalstīm.

Pašvaldība nolēmusi lūgt atļauju Valsts kasē aizņemties 37 283 latus četru transporta līdzekļu iegādei. Ārkārtas sēdē tiks izskatīti arī citi sagatavotie lēmumu projekti. «Bauskas Dzīve» atgādina, ka visas domes sēdes ir atklātas, tās drīkst apmeklēt ikviens interesents. 11. septembra ārkārtas sēdē sāksies plkst. 15.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Dagnija

Ko tāda pieticība, TIKAI vienas algas apmērā, vai tad nevienu likuma pantu vairs nevarēja pievilkt, lai iešņauktu labu žūksni degunā, uz šo darbību norāda būtiskie lietas apstākļi, jo šis ir pēdējais pabalsts no pašvaldības???

pirms 7 gadiem, 2013.09.11 19:18

lai gan,

ja pati iet prom, kāda vēl tur kompensācija

pirms 7 gadiem, 2013.09.11 20:01

to lai gan

a ha ha hāāā:pati projām gāja...

pirms 7 gadiem, 2013.09.11 22:39

Vietējās ziņas