Bauskas novadā desmit jauni saslimšanas gadījumi

Pēdējās diennakts laikā jauni Covid-19 gadījumi konstatēti arī mūspuses novados, redzams Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) mājaslapā.

Bauskas novadā konstatētas 10 jaunas saslimšanas, trīs jauni Covid-19 pacienti reģistrēti Iecavas novadā, vēl divi – Rundāles novadā.
SPKC pārstāve Ilze Arāja norādīja, ka, vērtējot Covid-19 saslimstības datus par pagājušo nedēļu Latvijā, var novērot nelielu saslimstības stabilizāciju, «tomēr situācija nav viennozīmīgi uztverama kā stabila, jo jaunatklāto gadījumu skaits joprojām ir ļoti augsts un pacientu skaits slimnīcās turpina pieaugt».  

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā atklāti 587 jauni Covid-19 gadījumi, bet pieci sasirgušie miruši. Pēdējās diennakts laikā Latvijā veikti 9400 Covid-19 testi, no tiem pozitīvi bijuši 6,2%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati liecina, ka pagājušajā diennaktī stacionēti 133 Covid-19 pacienti, no kuriem viens pārvests, savukārt no slimnīcām izrakstīti 90 pacienti, līdz ar to patlaban kopumā slimnīcās ārstējas 841 Covid-19 pacients.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas