Bauskas novadā diskutēs par jaunatni 4

Pirmā Bauskas novada jaunatnes lietu konsultatīvās padomes sēde paredzēta pirmdien, 20. jūnijā. To organizē Bauskas bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Solvita Jirgensone.«Bauskas Dzīvei» S. Jirgensone paskaidroja, ka uz diskusiju aicinātas amatpersonas, dažādu nozaru pārstāvji, kas ietekmē un veicina jauniešu aktivitātes. Padomes mērķis ir radīt sistēmu, kas ļautu raitāk koordinēt jauniešu kustību novadā, palīdzētu plānot dažādas aktivitātes.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sandra

Iesaistiet jauniešus vairāk konkrētā darbā, nevis tikai kaut kādās vīzijās par darbošanos..Ejiet uz Sarkano Krustu, piesakieties par brīvprātīgajiem, būs gandarījums pašiem un palīdzība citiem!!

pirms 9 gadiem, 2011.06.20 08:58

jauniete1

Girģensone jau pusgadu laikam nostrādājusi --- LŪDZU atskaiti GALDĀ!!!! .. ko esi izdarījusi pa šo laiku .... vai šitā ir pirmā taustīšanās.. čamdīšanās uz AKLO??? - lai kāds pateiktu tev priekšā kas ir jādara?? nesaprotu šitādas šitaki sēnes ... NOST ar sēnēm!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 22:51

jauniete

Pilnīgi bezjēdzīgs pasākums. Ieradīsies divi jaunieši -Sollvita un Jirgensone.

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 22:45

vai dome tādu padomi vispār ir izveidojusi? Dzirdēts, ka sporta lauciņā darbojas domes izveidota un apstiprināta sporta lietu sabiedriskā padome -tai ir arī domes apstiprināts nolikums. Bet šeit?

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 10:08

Vietējās ziņas