Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada dome atbalsta uzņēmēju naudas balvu piešķiršanu 9.klašu absolventiem 1

Bauskas novada dome vakar nolēma atbalstīt uzņēmumu SIA "Gaižēni" un SIA "Tunkūni" iniciatīvu piešķirt naudas balvas 9.klašu absolventiem par augstiem mācību sasniegumiem,portālu informēja  sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece.

Viņa skaidroja, ka turpmāk Bauskas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu 9.klašu absolventiem par augstiem mācību sasniegumiem piešķirs naudas balvu. Balvu fondu 6000 eiro gadā veidos Bauskas novada uzņēmumi - SIA "Gaižēni" un SIA "Tunkūni".

Noteikumi nosaka kārtību, kādā tiek piešķirtas naudas balvas, naudas balvas piešķiršanas nosacījumus, apmērus un izmaksas kārtību. Tie veidoti, ievērojot SIA "Gaižēni" valdes locekļa Aleksa Rasmusena un SIA "Tunkūni" valdes locekļa Gintauta Tarvida iesniegumā izteiktos priekšlikumus.

Naudas balvu paredzēts piešķirt Bauskas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu 9.klašu absolventiem, kuriem mācību gada vidējais vērtējums nav zemāks par 8 ballēm (noslēguma eksāmenu vērtējumi netiek ņemti vērā) un mācību gada vērtējums sportā, mājturībā un tehnoloģijās nav zemāks par 7 ballēm.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks (VL-TB/LNNK) komitejas sēdē uzsvēra, ka šādi mecenātisma gadījumi mūsu novadā ir reti, tādēļ visnotaļ atbalstāmi.

Naudas balvas plānots piešķirt vienu reizi gadā un pasniegt skolas izlaiduma svinīgajā pasākumā. Paredzēts, ka pirmo reizi balvas pasniegs jau šogad.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Anniņa

Lūdzu vārdus , uzvārdus . Gribas zināt kam tiks balvas .

pirms 6 gadiem, 2014.06.02 10:52

Vietējās ziņas