Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada domē ievēlēti komiteju vadītāji 8

Bauskas novada domē trešdien, 10. jūlijā, notika divas komiteju sēdes. Tajās tika izraudzīti to vadītāji.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks informē, ka Sociālo un veselības lietu komitejas vadība uzticēta Jurim Landorfam (LSDSP). Viņš bija vienīgais izvirzītais kandidāts uz šo amatu. J. Landorfs šo komiteju vadīja arī iepriekšējā domē. Sociālo un veselības lietu komitejā vēl strādā deputāti Daira Jātniece un Inita Nagņibeda (NA), Rudīte Čakāne (LSDSP), Aija Spriņķe (RP), Vera Grigorjeva un Jānis Rumba (V).

Šajā pat dienā deputāti piedalījās arī pirmjā Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē. Tajā par vadītāju tika izvirzīta Inita Nagņibeda (NA). Sēdē bija ieradies arī RP deputāts Aleksandrs Novickis. Viņš vēlējās komitejas vadītājas amatam izvirzīt Aiju Spriņķi. Viņa gan šajā, gan rīta sēdē nepiedalījās, jo ir saslimusi.

R. Ābelnieks norādīja, ka A. Novickis nav šīs komitejas loceklis, tādēļ viņam nav tiesības izvirzīt vadītāja amata kandidātus. Tad A. Spriņķi komitejas vadītājas amatam ieteica deputāts Jānis Rumba (V). Balsojumā tomēr par komitejas vadītāju tika ievēlēta I. Nagņibeda. Vēl šajā komitejā darbojas deputāti  Raimonds Žabovs un Rudīte Čakāne (LSDSP), Mārtiņš Ruža (LZP), Daira Jātniece (NA), Aija Spriņķe (RP) un Jānis Rumba (V).

Ceturtdien, 11. jūlijā, plkst. 14 notiks vides un attīstības komitejas sēde. Arī tajā nepieciešams izvēlēties komitejas vadītāju. Šim amatam paredzēts ieteikt deputātu Mārtiņu Ružu. Vēl šajā komitejā strādā Alvis Feldmanis (LSDSP), Voldemārs Čačs (NA), Arnolds Jātnieks (LZP), Mārīte Ķikure (LZS), Aleksandrs Novickis (RP), Jānis Feldmanis (V).

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Anna

Komiteju vadītāji , tas ir skaiti! Tomēr tautai lietderīgāk būtu zināt, kādi priekšlikumi tika iesniegti, izskatīti, pieņemti, vai noraidīti!!!Gribas zināt kā deputāti pilda vēlētājiem dotos solijumus!!!

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 08:33

OHO!

Zemnieku Jātnieku ģimenei - Dairai un Arnoldam gan ir ko turēt darbā novada domē. Viņi ir stipri, gan jau varēs visu.

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 09:24

Kaimiņos

Nu ko tas Ruža vispār sajēdz. Nesmīdiniet.

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 09:50

:)

Ruža, domāju, ka gan sajēdz, gan arī atšķirībā no daudziem kaut ko dara!

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 13:43

Jautri

Tikai Novickim var pietikt tik daudz prāta un kaut ko ieteikt, virzīt komitejā, kurā pašam nav tiesību bez uzaicinājuma pat muti atvērt!

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 15:34

es

Novickis ir gudrs un sakarīgs cilvēks, lai katrs tāds būtu no ievēlētajiem.

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 16:09

jautrim

Redz, vajag mācīties un būt gudram, tad nebūs neviens jāaprunā aiz plikas skaudības!!! Novickim nav ne vainas, liec viņam vienreiz mieru!

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 16:26

Vietējās ziņas