Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada dome meklēs jaunatnes lietu speciālistu 29

Par 340 latu lielu mēnešalgu Bauskas novada dome vēlas atrast speciālistu, kurš koordinētu jaunatnes lietas. Izglītības, sporta un kultūras lietu komitejā deputāti nolēma Bērnu un jauniešu centrā (BJC) izveidot šādu amata vietu.

Ja šo lēmumu atbalstīs arī deputāti domes sēdē, tad uz šo amata vietu tiks izsludināts konkurss.

Komitejas sēdē BJC direktore Benita Svareniece ļoti izvērsti klāstīja jaunā speciālista pienākumus. Viņam nāksies organizēt vienotas darbības stratēģijas izstrādi jaunatnes politikai, būs jākoordinē, jāapkopo informācija par skolēnu pašpārvaldēm, jauniešu klubiem. Speciālistam vajadzēs organizēt izglītojošus seminārus, jauniešu vasaras akadēmiju, atpūtas nometnes. Speciālista pienākums būs atbildēt par jauniešu drošību BJC un jauniešu klubu organizētajos pasākumos, kā arī koordinēt starptautisko sadarbību jaunatnes politikas jomā.

Deputāts Jānis Rumba skeptiski vērtēja sagatavoto speciālista amata aprakstu: „Tajā ir tik maz kā reāla, vairāk tāda kā mākoņu stumdīšana. Vai maz viens cilvēks spēj paveikt visus tos uzdevumus, ko viņam šeit paredzēts veikt?” B. Svareniece atbildēja īsi un pārliecinoši: „Viens cilvēks to var izdarīt un tādu cilvēku var atrast.” Viņa gan nespēja atbildēt uz deputātu jautājumu, vai nav kāds šī amata pretendents padomā.

Vera Grigorjeva izteica šaubas par šāda speciālista nepieciešamību. Savukārt deputāts Raitis Ābelnieks vēlēja speciālistam vairāk stādāt ne tikai ar tiem, kas mācās skolā, bet arī neorganizētajiem jauniešiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 29

Zita

Intresanti kas to visu raksta, siss negacijas, tie kas pasi neko nedara un negrib darit, tik zin ka citus aprunat!

pirms 9 gadiem, 2011.03.28 11:59

Sanita

Vispirms tiek bļauts riņķī, ka mums mazpilsētā maz darbavietu, bet tad, kad tāda tiek radīta, tad visi sauc: "Svareniece strādāt negrib!" Būtu labāk pariecājušies, ka Bauskā kvalitatīvi speciālisti vajadzīgi!

pirms 9 gadiem, 2011.02.14 13:58

Svareniecei savajadzējies vēl vairāk brīva laika

pirms 9 gadiem, 2011.02.14 11:31

suns-funs

O, Svareniece sev vergu meklē! Rumbam izņēmuma kārtā pilnīga taisnība.

pirms 9 gadiem, 2011.02.13 18:36

zzz

Nu tas, ka pulciņi strādā tikai pēcpusdienās, ir tikai loģiski. Bērniem pa dienu jābūt stundās skolā. Un pulciņu skolotājiem algas ir atbilsošas tām dažām pēcpusdienas stundām - tātad nelielas. Es gan īsti nezinu, vai visas nostrādātās stundas tiek apmaksātas.
Metodiķēm darbs nav tik acīmredzams un saskaitāms. Tur vērīgāk līdz jāpaseko, kādi skolēnu pasākumi tiek rīkoti. Tepat blakus ir rakstiņš par leļļu modes skati mazo klašu bērniem. Nesen bija barikāžu atceres pasākums. Visādi dziedāšanas, dejošanas, teātra pasākumi. Tie taču ir jānoorganizē. Tur laiks un darbs jāieliek. Bauskas bērnu darbi uz Rīgas skatēm arī kādam ir jānogādā. Un ne par visiem notikušiem pasākumiem mēs uzzinām.

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 21:39

Nu tak tiešām lai strādā pašas, kādu vēl speciālistu vajag!

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 19:59

Nu Nu

Beidziet gudrot kā vēl patriekt nodokļu maksātāju naudu! Strādājiet paši vai slēdziet šo maznoderīgo Centru. Vai tiešām kāds muļķis noticēs, ka būtu jēga no kundzītes sacerējuma-fantāzijas štatu piesaistīšanai ?

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 17:07

vot

Svereniece jau iepriekšējā konkursā rudenī pieņēma darbā vienu metodiķi, kuras pienākumi bija saistīti ar jaunatnes lietām.

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 16:45

uguns

Rumba malacis , spēj kritizēt Svarenieces aprakstu , bet kā pašam ar aprakstiem skolu slēgšanā? Konkrēti -cik ietaupīsies valsts līdzekļi par Mežotnes skolu????? Kas apsaimniekos telpas? Ja ne -tad cik izmaksās ēkas postījumi. Cik valstij pedagogi lūgs pabalstus , pabalsti no tās pašas valsts naudas ...cik nervi nav bojāti ....tā varētu vēl daudz uzskaitīt. Jūs tur teorētiķi esat iemācijušies muldēt dažas gudras frāzes , bet kā pienāk pie reāliem darbiem tad viens uz otru gāž samazgas. Bauskai ar steigu vajag kārtīgu zinošu saimnieku.

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 14:28

Vija

Svareniece pati ar savām kolēģēm var to visu nodrošināt. Visu cieņu pulciņu vadītājām , bet cik stundas viņās konkrēti ar bērniem strādā. Tās visas ir tikai pēcpusdienas.

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 14:16

doma

Tur nu neviena nav pārstrādājusies ar dažiem bērniem , interesanti kāpēc nelikvidē šo iestādi. To pašu var mācīt skolās darbmācību skolotāji savās skolu telpās. Piemaksāt skolotājiem par papidu darbu un līdzekļu ietaupījums nepa jokam. skolotāju ir raduši strādāt. Deputātiem der padomāt.

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 12:27

aija

Vairāk jāstrādā pašai Svareniecei, nevis tikai jāstumj mākoņus!

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 12:05

up

Kādus krēslāpiržus esam ielikusī? Ceļus taisiet,nav iespējams pabraukt?Tādas bedres!

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 10:07

zemnieks

izlepusi gan tā latvju tauta. marš uz simtslatniekiem! i alga būs adekvāta haltūrai, i šņabim pāri paliks.

pirms 9 gadiem, 2011.02.11 18:51

Veronika

Par šitādu algu (atņemot nodokļus - 234) knapi sanāk ko nomaksāt komunālos, kur tad nu vēl paest vai ģimeni uzturēt! Kādu atdevi tad no šāda speciālista var prasīt??? Ja tiešām vajag šādu speciālistu ( par ko es ļooooti šaubos!), tad jāmaksā arī cilvēka cienīga alga, vai nav ko tautu lieki tracināt.

pirms 9 gadiem, 2011.02.11 17:46

Būs jābūt super speciālistam un tik pazemu algu. lai iedod vienu no domes aldziņām, skries, darīs un būs ieinterēsēts.

pirms 9 gadiem, 2011.02.11 16:25

Yes

Būs tas pats , kas ar Hiv aids..Tikai štata vieta, nekas cits.Un velti tērēti līdzekļi.

pirms 9 gadiem, 2011.02.11 15:19

Aivengo

Tā pie mums vienmēr: viņu pieņem par direktori, tad šī, kā pie mums pieņemts, skatās nevis pašai reali strādāt, bet veidot padoto svītu . Nu beidziet taču, Svarinieces kundze! Strādājiet, to visu jādara būtu pašai ar tiem palīgiem , kas jau ir, nevis jāfantazē ! Tik mazs novads, bērnu galīgi maz, bet jūs vēl kladziniet par speciālistu trūkumu. Pašai jāsāk strādāt!

pirms 9 gadiem, 2011.02.11 15:18

Lapa

Cik tas ir drausmīgi, kas notiek Bauskas novada domē, un deputātu izdarības ir vienkārši cilvēkiem nepieņemamas. Kad jūs beidzot sāksiet kaut ko labu un lietderīgu darīt priekš tiem cilvēkiem, kas par jums vēlēja. Jau otro gadu, kā esat ievēlēti, un kas par šo laiku ir izdarīts, visu slēdz ciet, bērnudārzi (SOS ciemata bērnudārzs) jums nav vajadzīgi, skolas nevajag, tikai veidojiet jaunas štatu vietas. Beidziet taču!!! Kauns par jums!

pirms 9 gadiem, 2011.02.11 15:11

Vietējās ziņas