Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada dome piešķir apbalvojumus skolotājiem

Skolotāju dienas priekšvakarā Bauskas novada dome piešķīrusi apbalvojumus pedagogiem. Bauskas novada domes sēdē 28. septembrī deputāti nobalsoja par godarakstu piešķiršanu vairākiem izglītības darbiniekiem.

Par ilggadēju pašaizliedzīgu, apzinīgu mācību un audzināšanas darbu ar godarakstu apbalvotas Bauskas Valsts ģimnāzijas pedagoģes Helēna Mortukāne, Ingrīda Slaktere un Tekla Zone.

Par mūža ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un sakarā ar nozīmīgu jubileju godaraksts piešķirts Bauskas sākumskolas skolotājai Rūtai Rācenājai un Bauskas pilsētas pamatskolas pedagoģei Inesei Ceplei.

Pašvaldības atzinības raksts par radošu un profesionālu pedagoģisko darbu piešķirts Griķu pamatskolas skolotājai Aijai Laukmanei. Par godprātīgu un radošu darbu ar atzinības rakstu apbalvotas Bauskas pilsētas pamatskolas pedagoģes Agra Rūtenberga un Gunta Ķiseļeva.

Apbalvojumus skolotājiem pasniegs izglītības iestādēs, pensionētie pedagogi gaidīti 5. oktobrī īpašā svinīgajā pasākumā Bauskas Rātsnamā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas