Bauskas novada domes deputāts Jānis Dūmiņš pievienojas partijai «Latvijas attīstībai» 30

Partijai «Latvijas attīstībai» septembrī pievienojies Bauskas novada domes deputāts un Bauskas kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš, «Bauskas Dzīvi» informē Emīls Dobrājs, šīs partijas komunikācijas konsultants.

Jāni Dūmiņu iedzīvotāji ievēlējuši domē no Nacionālās apvienības «Visu Latvijai! » – «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK  saraksta. Tādējādi partija «Latvijas attīstībai» Bauskas novada domē tiek pārstāvēta ar diviem deputātiem.

Jānis Dūmiņš Bauskas novada domē ir sociālo, izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas, kā arī finanšu komitejas loceklis. «Bauskas Dzīvei» partijas maiņu pašvaldības deputāts skaidro: «Esmu informējis Nacionālās apvienības vadību un tās Bauskas nodaļas vadītāju Raiti Ābelnieku par savu lēmumu atstāt Nacionālās apvienības rindas. Tas ir ilgu pārdomu rezultātā pieņemts lēmums. Pateicos Nacionālās apvienības kolēģiem par sadarbību un kopīgi veikto darbu. Partijas maiņa nekādā veidā neietekmēs manu darbu Bauskas novada domē, un ar tikpat lielu atbildību un aktivitāti kā līdz šim, arī turpmāk pildīšu savus amata pienākumus, ko man uzticējuši Bauskas novada iedzīvotāji. Esmu gatavs jauniem izaicinājumiem, lai jau ar daudz lielāku atdevi darbotos visu Bauskas novada iedzīvotāju labā, esot partijā «Latvijas attīstībai». Savulaik iesaistījos Nacionālajā apvienībā «Visu Latvijai! » – «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK lielā mērā dēļ Bauskas nodaļas vadītāja Raita Ābelnieka aktīvas darbības sabiedrībā un vēlāk jau kopīgi ar partijas biedriem izdevās sasniegt ļoti labus rezultātus pēdējās divās pašvaldību vēlēšanās. Esmu nacionāli noskaņots, bet daudzos jautājumos mani politiskie uzskati ir ļoti atšķirīgi. Pašlaik šis ir jauns manas dzīves izaicinājums, lai kopā ar jaunajiem domubiedriem gatavotos nākamajām pašvaldību vēlēšanām, kas visnotaļ būs ļoti interesants process, jo tās notiks jaunās administratīvi teritoriālās reformas ietvaros.»

Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!» – «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK Bauskas nodaļas vadītājs Raitis Ābelnieks šo situāciju «Bauskas Dzīvei» komentē šādi: «Politisko partiju maiņa ir visai izplatīta parādība mūsdienu Latvijas sabiedrībā, un arī Nacionālā apvienība nav no tās pasargāta. Iemesli tam var būt dažādi – personisko uzskatu nesakritība ar partijas vairākuma viedokli, citu partiju vilinošāki piedāvājumi, nesaskaņas pašu biedru starpā par vienas vai otras personas virzīšanu uz kādu atbildīgu amatu vai pārliecība, ka citas partijas rindās pašam varētu izdoties veiksmīgāka politiskā karjera. Savulaik Jānis Dūmiņš iestājās politiskajā partijā «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK, kas vēlāk apvienojās ar «Visu Latvijai!» un pārtapa par Nacionālo apvienību «Visu Latvijai!» – «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK, un kopā ar viņu mēs Bauskas novadā esam daudz paveikuši. Paldies Jānim par viņa ieguldījumu mūsu pašvaldības un Latvijas labā! Protams, ka arī turpmāk mēs strādāsim kopā, jo darāmā pietiks visiem un partijas piederības maiņa tam nebūs šķērslis. Mūsu partija ir ar nacionāli konservatīvu ievirzi, tajā pašā laikā apvieno biedrus gan ar konservatīvākiem, gan liberālākiem uzskatiem. J. Dūmiņš piederēja pie liberālāk noskaņotajiem biedriem un pēc ilgāka pārdomu brīža izšķīrās par turpmāku politisko darbību liberālas partijas rindās. Es respektēju viņa izvēli, jo katram pašam jātiek ar sevi skaidrībā un jāsaprot, kādā ietvarā var darboties ar vislielāko atdevi. Nacionālā apvienība ir atvērta katram, kuram tuva nacionāli konservatīva ideoloģija un kas grib savu enerģiju veltīt latviskas Latvijas izaugsmei.»

Kā informē E. Dobrājs, par Jāņa Dūmiņa pievienošanos šim politiskajam spēkam priecājoties arī Bauskas novada domes deputāte un partijas «Latvijas attīstībai» valdes locekle Kristīne Kazāka: «Strādājot kopā Bauskas novada domē, redzu, ka mūsu prioritātes un politiskā pārliecība ir virzīta uz izaugsmi, attīstību un vēlmi mūsu novadu padarīt labāku.»

Savukārt baušķenieks un Saeimas deputāts Artūrs Toms Plešs, kurš iepriekš darbojās Bauskas novada domē, uzsver J. Dūmiņa profesionalitāti un nesavtīgo darbu Bauskas novada iedzīvotāju labā. «J. Dūmiņš ir lieliski apliecinājis savu spēju iezīmēt Bausku kā nozīmīgu kultūras pasākumu centru visā Latvijā. Pirms pāris gadiem Bauska varēja sapņot par savu festivālu, turpretī šogad «Bauska TASTE» bija trešais visapmeklētākais festivāls Latvijā. Tas tiešā veidā ir, pateicoties J. Dūmiņa redzējumam un darba spējām. Esmu priecīgs par viņa izvēli pievienoties «Latvijas attīstībai» un vēlu panākumus turpmāk,» tā A. T. Plešs.

Pievieno komentāru

Komentāri 30

vilinošais piedāvājums

žurkas pirmās sāk pamest grimstošo kuģi!

pirms gada, 2019.09.19 11:54

Vilinoši svilinošs

Pirmā žurka jau parādija, ka var pamest Vienotību un iefiltrēties grimstošā kuģī, īss bija laimes brīdis, pēc tam citiem iepatikās! Kaut kāds sviests!

pirms gada, 2019.09.19 17:25

Autors

Pirmkārt - "vilinošais piedāvājums" pilnīga taisnība.
Otrkārt - Dūmiņš un Plešs tak ir BFF's, gan jau Saeimas deputāts novada domes deputātam sasolīja zelta kalnus, kandidēšanu uz Saeimu un ko tik vēl ne.

Tā jau dziļi vienalga kurš tur kurā partijā, bet nu šī ziņa gan uzjautrināja.

pirms gada, 2019.09.19 14:30

Autor

Mani gan neuzjautrināja,bet apbēdināja.Lai tie vecie "vēži",bet jaunie cilvēki.Nu nē.

pirms gada, 2019.09.20 06:09

Tastists

"Pirms pāris gadiem Bauska varēja sapņot par savu festivālu" - Un Country? Tas laikam nav festivāls.
"turpretī šogad «Bauska TASTE» bija trešais visapmeklētākais festivāls Latvijā" - a tad varbūt neatvēlam 2020. šim pasākumam naudu no novada budžeta, bet lai organizatori atrod sponsorus un finansējumu? :)

pirms gada, 2019.09.19 14:38

vēlētājs

Tas,ka Dūmiņš pameta Nacionālo apvienību ir viens.Bet kā viņš nacionālistiski noskaņots varēja iestāties partijā Latvijas attīstībai.Šai partijai ir maz ticības.Un ne jau gaidāmo reformu dēļ,bet tās vadītāja dēļ.Šim kungam neticu neviena viņa teiktajam vārdam.

pirms gada, 2019.09.19 18:56

zaļais kāsītis

Attīstībai Par un Artūrs Toms Plešs aicina uz paneļdiskusiju -Marihuānas dekriminalizācija - par vai pret? Tiekamies rīt! Vai esi Par?

pirms gada, 2019.09.19 22:55

?

uzmeta vai pameta mazattīsto nacionālo apvienību ?

pirms gada, 2019.09.19 14:56

??

Vai arī I.Nagņibeda savulaik nepameta Nacionālo apvienību.Atbalstu Jāni Dūmiņu.Bet Nacionālajai apvienībai ir viela pārdomām.

pirms gada, 2019.09.19 18:31

sasmējos

Kad Nagņibēda pamuka uz Bordāna kartona tiesiskuma parteju kā Ābelnieka tūdaliņi un pats Dūmiņs šo sūnija, i mandātu prasīja nolikt, i kaunināja bailēs ka tik vēsturnieku nenomet no krēsla! Tagad kā Brežņeva laikos viens otru slavējot priecīgi apkampjas un bučojas ar mēra gāzēja Pleša liberāļiem... tagad taču šie vienā laivā esot! Vai jūs tur nevarat vienā partijā apvienoties, lai tautu nemuļķotu?

pirms gada, 2019.09.19 23:34

sasmējējam Sašam

Nevari arī šeit iztikt bez savas žults izgāšanas un saviem tradicionālajiem meliem?

pirms gada, 2019.09.20 09:19

Jānim

Nesaprotu kāpēc Tev jāmaisās pa šīm partijām.Varēji darīt savu darbu,kurš Tev tiešām lieliski padodas un arī patīk.Nekas netīrāks par politiku nav.Vai tiešām arī Tev tur ir jābūt.Nu jā,nauda.Un ja vēl tiec saeimā.Bet Tu taču neesi tāds,vai nē?

pirms gada, 2019.09.20 06:06

SorJānis

Nū, novada domes deputāta alga jau nav nekāda lielā, nezinu, kur tur arguments nauda. Un kā tas saistīts ar partiju maiņu..
Protams, ja ir no A/P puses runas par kandidēšanu uz Saeimu, tad jau, jā, tad nauda ir arguments.

pirms gada, 2019.09.20 10:17

A.T.Plešs priecājas par Dūmiņa izvēli.Skatoties vakar TV ziņās Pleša runu saeimas debatēs,palika tā šķērmi.Mans uzskats,ka tikpat labi Jānis varēja izvēlēties saskaņu vai zzs.

pirms gada, 2019.09.20 06:38

Viss vēl priekšā

Gan jau vēl paspēs visas noprovēt

pirms gada, 2019.09.20 08:55

vecis

Viduvējība no sevis taisa baigo veci. VAI NAV VIENALGA KĀDA PARTIJA , JACILVĒKS STRĀDĀ GODĪGI VISI CIENA.

pirms gada, 2019.09.20 13:48

nauda nesmird

cik tad OIK afēristu, azartspēļu, ātro kredītu un lielo būvnieku politiskie lobētaji A/PAR samaksāja laikrakstam "Bauskas dzīvei" par šo salkano politiskās kliķes slavināšanās rakstu ?

pirms gada, 2019.09.20 09:00

partijas smird

Nezinu kā ar Attīstību bet A/Par kopā ņemot piebāzta ar karjeristiem. To visā pilnībā varēja vērot pat tv kad notika plēšanās par ministru prezidenta krēslu, uz Pabriku bija žēl skatīties. Radās iespaids, ja šis cilvēks nedabūs šo amatu, viņš nomirs. Pavļuts vēl nožēlojamāks, pat melot kā pienākas neprot un tāda organizācija pa prātam Dūmiņam? Jāni, pārdomā labi, tu esi pārāk foršs čalis lai tur iederētos, mož tomēr nevajag, ko?

pirms gada, 2019.09.20 09:23

priecīgais libērālis

nado Fedja, nado!!!

pirms gada, 2019.09.20 10:54

Jautājums

Kurā brīdi Jāni Tu biji patiesāks.14.septembrī,kad ar vecajiem,sirmajiem vīriem stāvēji pie pieminekļa pieminot Bauskas aizstāvjus,vai tagad.Vēl nezūd cerība,ka Tu visu apdomāsi.Cerība mirst pēdējā.

pirms gada, 2019.09.20 20:02

ligaj

Pilnīgi atbalstu Jāni. NA jau sen sevi sakompromitējusi un izsmēlusi, un vairs neatbilst savam nosaukumam. Un ir labi, ka jauni un talantīgi cilvēki iet politikā. Lai veicas!

pirms gada, 2019.09.21 07:55

ligai

Ne jau par to ir runa.Jā,Jānis ir talantīgs un jauns,pilnīgi piekrītu.Bet šīs partijas izvēle neiet nekādi kopā ar to,kādu es Jāni LĪDZ ŠAI partijas izvēlei pazinu.Vai varbūt nepazinu?

pirms gada, 2019.09.21 09:29

arī ligaij

Jānis nekad nav bijis un nebūs politiķis.To varēja redzēt pēc sēdēm novadā.Pacēla roku,par ko viņa partija bija izlēmusi jau iepriekš.Nekādu savu domu viņam nebija par ko diskutēt.Toties viņš ir ļoti labs kultūras darbinieks.Cilvēkam jānodarbojas ar to,kas viņam padodas.

pirms gada, 2019.09.21 10:33

piekrītu arī ligaij

ne jau ar afēristu Martinsonu saistītai Attīstībai PAR kasieri Jaunupu interesē pārvilināt kaut kādu NA viduvējību Dūmiņu no Bauskas, vini saredz perspektīvu kumosu kases papildināšanai no Tastēm un citiem līdzīgiem petivāliem, kur pašvaldības ieguldītais netiek kontrolēts!

pirms gada, 2019.09.21 11:19

?

Bet, kā tad tagad būs, Jankam jānoliek mandāts un jānāk kādam citam no NA? Ievēlēja tak NA! Vai arī Janka turpina strādāt, kā vnk deputāts, nepiederot NA? Šito nesaprotu.

pirms gada, 2019.09.21 15:29

Es arī

Zini,es arī šito nesaprotu.Mēs kā tādi muļķīši ejam vēlēt.Ievēlam,bet pēc tam redz šim vilinošāki piedāvājumi.Tad jau mēs paliekam tā kā muļķa lomā.Pirms vēlēšanām noskatīt partiju,no kuras varētu tikt ievēlēts un pēc tam dara,kā pašam izdevīgāk.Un tikai par paša labumu te iet runa.Tā ir pretīga rīcība pret vēlētāju.Vienkārši nāku pie secinājuma,ka mūs izmanto.Man vismaz pietiek.Ja tā ir normāla prakse-nu ziniet.Kauns nemaz vairs nav.

pirms gada, 2019.09.21 16:38

Vietējās ziņas