Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē jāizskata pussimts jautājumu 6

Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē šodien, 18. jūlijā, deputātiem jāizskata 52 sagatavotie lēmumu projekti. Tā ziņo novada administrācijas prese sekretāre Lelde Podniece.

Liela daļa sagatavoto lēmumu projektu saistīti ar finansējuma piešķiršanu. Pašvaldības atbalstu dalībai festivālā „Jaunais vilnis” lūdz Bauskas novada mūziķis Pēteris Upelnieks. Bauskas Mūzikas skolas  audzēknei Katrīnai Siliņai nepieciešams finansējums dalībai simfoniskā orķestra dalībnieku nometnē Sējas pamatskolā un Starptautiskajā jauniešu mūzikas festivālā Bavārijā Vācijā.

Pašvaldība gatavojas atbalstīt Bauskas Mūzikas skolu, piešķirot tai papildu 1285 latus sitaminstrumentu spēles pedagoga, koncertmeistara un teorētisko mācību priekšmetu un ritmikas pedagoga darba samaksai jaunajā mācību gadā. Naudu iecerēts rast budžeta rezerves fondā.

Iecerēto un uzsākto remontdarbu pabeigšanai papildus finansējums nepieciešams vairākām novada izglītības iestādēm: Īslīces un Uzvaras vidusskolām, Bauskas pilsētas pamatskolai, Bauskas sākumskolai, Bauskas 2. vidusskolai.

1700 latu no rezerves fonda līdzekļiem varētu tikt atvēlēti florbola klubam „Bauska”. Komandai finansiālais atbalsts nepieciešams, lai tā varētu piedalīties starptautiskajā turnīrā ,,Czech Open 2013”, kurš notiks Prāgā šī gada augustā. Šis ir lielākais klubu turnīrs pasaulē un parasti komandas to izmanto kā pārbaudes spēles pirms gaidāmās sezonas nacionālajiem čempionātiem.

Komitejas sēdē jāskata sagatavotie lēmumu projekti par atbalstu novadā dzīvojošo politiski represēto personu dalībai Latvijas politiski represēto personu salidojumā šī gada augustā Ikšķilē. Pašvaldība gatava atvēlēt tam 50 latus. Savukārt 250 latus varētu pārskaitīt nodibinājumam „Kokneses fonds” Ozolu godasardzes izveidošanai Likteņdārzā. Tā centrālās daļas amfiteātrī aiz pelēkā akmens krāvuma paredzēts izveidot 38 Latvijas Ozolu godasardzi.

Deputāti spriedīs par līdzekļu atvēli apgaismojuma izbūvei Ziedoņu ielā Bauskā, kā arī Liepu ielas posmā Īslīces pagastā.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma 17.panta devītās daļas 4.punktu tiks lemts par atlaišanas pabalsta vienas Bauskas novada domes priekšsēdētājam noteiktās mēnešalgas apmērā piešķiršanu bijušajam domes priekšsēdētājam Valdim Veipam. Līdzīgu atlaišanas pabalstu iecerēts piešķirt arī bijušajam novada domes priekšsēdētāja vietniekam Jānim Feldmanim. Tāpat deputātiem jālemj par ikmēneša pabalstu piešķiršanu bijušajiem deputātiem, pensionāriem Verai Purmalei un Jurim Cielavam.

Sagatavots lēmuma projekts, kas paredz izbūvēt automašīnu stāvlaukumu Dārza ielas malā pretim slimnīcas galvenajai ieejai.

Komitejas sēdes darba kārtībā arī vairāki lēmumu projekti, kas saistīti ar īpašumu lietām. „Bauskas Dzīve” atgādina, ka komiteju sēdes ir atklātas, tās var apmeklēt ikviens interesents.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

zenta

Vai vi;niem ar pensiju nepietiek nav jau168 lati

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 17:03

nesapratu

deputātiem jālemj par ikmēneša pabalstu piešķiršanu bijušajiem deputātiem, pensionāriem Verai Purmalei un Jurim Cielavam.
Kāpēc pensionāriem Purmalei un Cielavam, kas saņem pensiju, vēl jāpiešķir ikmēneša pabalsts par to, ka viņi ir bijušie deputāti, kādas likuma normas to nosaka, ar ko bijušais deputāts ir labāks par bijušo šoferi vai apkopēju, tas ir vēlēts amats, nu neievēlēja vairāk, tā gadās, bet tāpēc taču novadam bijušajiem deputātiem nav jāmaksā mūža pabalsti?

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 20:59

zane

aizej alfonss!!!!!!!!!!!! !! uz dome sēdi un paklausies kas kur un kāpēc..,

pirms 7 gadiem, 2013.07.18 22:32

ZITA

Bet Jānis Feldmanis ir ievēlēts deputāts, kā iepriekš, tā tagad, vai tad atkal tādiem amatiem jāmaksā atlaišanas pabalsts? Domāju, ka tas ir vēlēts amats, un ja šoreiz neievēlēja, tad kas vainīgs? Laikam jau pats, nedarīja darbu pietiekoši labi, ja mani atlaidīs , diez vai maksās atlaišanas pabalstu.

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 08:49

Čita

Iepazīsties ar likumdošanu, pirms runā. Un ja jau "nedarīja pietiekoši labi", tad kā viņu varēja pārvēlēt? Vienkārši ir cilvēki, kas neraujas pa visu varu pie siles, bet tev to laikam nesaprast ;)

pirms 7 gadiem, 2013.07.19 12:00

Vietējās ziņas