Bauskas novada domes sēdes vēl nebūs skatāmas tiešraidē 7

Bauskas novada domes kārtējā sēde ir plānota 31. janvārī. Lai gan iepriekšējā sanāksmē deputāti lēma, ka šogad domes sēdes būs skatāmas internetā videotiešraidē, šoreiz tas vēl nenotiks.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina informēja, ka nav sagatavotas izmaiņas saistošajos noteikumos par domes sēdes kārtību, tāpēc videostraumēšana internetā šoreiz izpaliks. Iespējams, to varētu īstenot februārī. «Lielu problēmu nav – izvēlas šo jautājumu kā pirmo, pieņem un sāk sēdes translāciju internetā,» sacīja I. Šomina.

Gan I. Šomina, gan Bauskas novada domes informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs Māris Pafrats apstiprināja, ka tehniski viss ir sagatavots. Janvāra sēdes laikā plānots izmēģināt filmēšanu, taču materiāls nebūs publiski pieejams noteikumu trūkumu dēļ.
Bauskas novada domes sēdē šoreiz plānots lemt par 20 jautājumiem, viens no tiem ir par nodomu noteikt aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Bauskas novada administratīvajā teritorijā. Apspriedīs arī kārtību, kā novērtēt izglītības iestāžu profesionālo darbību un darba kvalitāti.

Domes sēdes ir atvērtas ikvienam interesentam.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

tiešraidē?

nekad nebūs, ja būs, tad būs ar laika nobīdi, lai domes atiecīgās nodaļas darbiniekiem ir laiks pastrādāt

pirms gada, 2019.01.29 10:00

nezinītis

Nu, Novicka kungam, krenķis...............???:))))Cien. deputāta kungs ir no Rīgas, , rīdziniekiem Bauskas domē nu, gan nebūtu jābūt.....Kā cilvēki no citiem novadiem var lemt par Bauskas novadu........lūdzu apskaidrojiet ??????Un kā tādus ievēl, kā tas iespējams????

pirms gada, 2019.01.29 11:42

administrācijas štata komentētāja

labi atpazīstamā nokreņkējusies darbiniec, vai bez komentāru drukāšanu B/dz portālā zem dažādiem nikiem un sērfošanas sociālajos tīklos tavā amata aprakstā citu pienākumu nav??? niks šoreiz izvēlēts atbilstošs.

pirms gada, 2019.01.29 17:32

mazajam!

Galvenais prast labi un pārliecinoši melot un tā arī ir visa māksla.. Jo skaistāk melo, jo labāks rezultāts, bet kā rāda vēstures fakti, ne vienmēr tas nostrādā, ja tiek bezkaunīgi melots!!!

pirms gada, 2019.01.29 18:23

galvenais

šo skolu labi apguvuši novada “saimnieki” un amatos ieceltie pašvaldības tingeļtangeļi. Lai paši barotos un pabarotu “ģimenītei” piekrītošos “biznesmeņus”!

pirms gada, 2019.01.30 12:26

tiešām

Galvenais, ka ir tādi,/ds kuri/š vai no biksēm lec ārā, jo netiek pie tā saucamamiem tingeļtangeļu amatiem, Un tas tik ļoti sāp....:((((

pirms gada, 2019.01.31 07:32

pele

ka nav sagatavotas izmaiņas saistošajos noteikumos par domes sēdes kārtību
Kāpēc?

pirms gada, 2019.01.29 10:48

Vietējās ziņas