Bauskas novada Goda pilsones – Sandra Dzīvīte un Ženija Stunda 3

Bauskas novada domes sēdē deputāti lēma par Bauskas novada pašvaldības apbalvojuma «Bauskas novada Goda pilsonis» piešķiršanu ārstei radioloģei Sandrai Dzīvītei un Multiplās sklerozes asociācijas Bauskas nodaļas vadītājai Ženijai Stundai.

Novada domes sēdē 30. maijā apbalvojumu piešķiršanas padomes priekšsēdētājs Guntis Liepa informēja par kandidātiem uz apbalvojumu «Bauskas novada Goda pilsonis».

Radioloģi Sandru Dzīvīti apbalvojumam ieteica Bauskas slimnīcas kolektīvs. «Sandra Dzīvīte visu darba mūžu ir strādājusi Bauskā, Bauskas slimnīcā, jau 33 gadus, vada slimnīcas radioloģijas dienestu, darbojas arī profesionālajā asociācijā, māca jaunos ārstus gan Bauskas, gan Stradiņa slimnīcā,» informēja G. Liepa. 2016. gadā Sandra Dzīvīte atzīta par Bauskas slimnīcas labāko ārsti, nominēta titulam «Gada balva medicīnā» izcilāko ārstu kategorijā.

Multiplās sklerozes asociācijas Bauskas nodaļas vadītāju Ženiju Stundu apbalvojumam ieteica Bauska novada domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs. «Ženija Stunda 20 gadus vada Bauskas nodaļu, pašaizliedzīgi organizējusi dažādus pasākumus, ekskursijas, nodarbības, kā arī privāti un personīgi sabiedriskajā kārtā ir palīdzējusi pacientiem. Ir saņemtas dažādas balvas, piemēram, 2005. gadā – «Latvijas lepnums», piešķirts novada apbalvojums «Goda raksts»,» stāstīja G. Liepa.

Deputāti vienbalsīgi lēma piešķir apbalvojumu «Bauskas novada Goda pilsonis» Sandrai Dzīvītei un Ženijai Stundai.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Aija Slavīte

Liels prieks par šiem apbalvojumiem cienījamiem cilvēkiem.

pirms gada, 2019.05.31 17:40

iedzivotaja

Dr. Dzīvīte to tiešām ir pelnījusi, tik laba, tik pretimnākoša dakterīte nav vēl redzēta. Lepojos, ka Bauskā mums ir tāda daktere.

pirms gada, 2019.06.05 09:42

Vietējās ziņas