Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā ierobežos transporta satiksmi 10

Bauskas novada pašvaldības ceļu atsevišķos posmos no 5. aprīļa noteikti satiksmes ierobežojumi. Deputāti par tiem nobalsoja novada domes sēdē 28. martā. Saimnieciskās nodaļas vecākā speciāliste Agita Eglinska skaidro, ka smagsvara satiksmes ierobežojumi noteikti, lai novērstu pašvaldības ceļu masveida sabrukšanu klimatisko apstākļu dēļ. Tie noteikti 24 pašvaldībai piederošo ceļu posmos. Braucējus par to informēs uz ceļiem uzstādītās zīmes. A. Eglinska piebilst, ka uzņēmējiem, kuriem slēgtajos posmos atrodas objekti, jāsazinās ar pašvaldību: «Ja vien būs iespējams, mēs vienosimies ar uzņēmējiem, kad un kā viņi var veikt pārvadājumus. Uzņēmējus aicinātu ar sapratni izturēties pret noteiktajiem ierobežojumiem. Svarīgāk ir kādu nedēļu ceļa posmu neizmantot, tādējādi saglabājot to visas sabiedrības lietošanai. Uzņēmējiem ir iespēja plānot savu darbu, lai maksimāli mazāk ciestu gan ceļš, gan bizness.»Braukšanas ierobežojumi uz pašvaldības ceļiem būs spēkā līdz 10. maijam. Pašvaldības autoceļu saraksts, kuros noteikti braukšanas ierobežojumi, tiks publicēts laikrakstā «Bauskas Dzīvē».    

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Kolužs

Par Vienotību mēs balsosim tikai Pastarā dienā, kad viss būs beidzies!

pirms 7 gadiem, 2013.04.03 21:46

Balsojiet par Vienotību, mēs visu savedīsim kārtībā, mums ir plāns B.

pirms 7 gadiem, 2013.04.03 21:36

M

Topotenciālais vēlētājs

Kā kulaks uz acs komentārs.... Piekrītu 100%

pirms 7 gadiem, 2013.04.03 20:24

potenciālais vēlētājs

„Cienījamais” administrācijas darbiniek, vai deputāt, tev, kurš parakstās portālā ar ? zīmi, tā jautājuma zīme būtu jāuzdod tev, vai tu esi savā vietā, vai cilvēkam ar jautājuma zīmi galvā vispār vajadzētu piedalīties novada pārvaldīšanā. Tev vismaz vajadzēja zināt, ka ūdenssaimniecības darbu 1. kārta ir noslēgusies, jeb tu domā, ka iedzīvotājiem vairāk kā pusotra gada dubļu brišana ir vēl par maz? Neviens neprasa šīs mazās, grants seguma ielas asfaltēt, vienīgi savest tādā kārtībā, kādas tās bija pirms tur ielaida „Laternas” lajus. Sakārtot šīs ielas, pielietot projektā norādītos materiālus norādītajā daudzumā, nevis māliem uzbērt 5- 10 cm biezu grants un zemes maisījumu, kurš karjeru atsedzot parasti tiek piedāvāts par simbolisku samaksu. Izskatās, ka ar satiksmes slēgšanu šajās ielās nebūs līdzēts, darbu veicējiem, būvuzraugam un visbeidzot pasūtītājam, sakarā ar 1. kārtas nobeigšanu būtu vietā „uzsaukt” iesniegumus prokuratūrai un ekonomisko noziegumu pārvaldei. Vai viss atbilst projektam ( neatbilst, projektētāji māju pievadus un tiem piesaistītās akas sazīmēja kabinetā kafiju maisot), vai pielietoti tie materiāli un tādā daudzumā, kā uzrādīts tāmē(ļoti šaubos, jo sākumā uzbēra šķembas, pēc tam tās novāca, izlīdzējās ar zemes un grants maisījumu). Ir jau mums attiecīgas iestādes ar saviem speciālistiem, lai tad arī viņi izspriež, kas un kā. Tikai novada deputāti, speciālisti, pašvaldības kapitālsabiedrības vadība, tie gan domā, ka iedzīvotāju pacietība ir bezgalīga, nu nav tā.

pirms 7 gadiem, 2013.04.03 20:18

03.04.2013. 15:05:09, ja tiks tie paši labie tautas kalpi pie varas, tad neviena netraucēti varēs atlaist visus pārējos nepaklausīgos darbiniekus, aizbildinoties ar teikumu:"atšķirīgu viedokļu paušana netiks pieļauta Bauskas novada administrācijā".

pirms 7 gadiem, 2013.04.03 16:31

Pirms vēlēšanām jau vajag sevi paglaudīt, vēlētājs jau visu 4 gadus redzēja tos projektus un to, kas notiek ar ceļiem Bauskā un tās apkaimē. Nu, kas tad mainīsies nākamos 4 gadus, ja tie paši ""labie" taustas "kalpi" tiks pie siles un kļūs par kungiem uz 4 labiem gariem gadiem? Vienotības veiksmes stāsts!

pirms 7 gadiem, 2013.04.03 15:05

?

Vai kāds no Jums komentētājiem, lielajiem bļāvējiem, ir kaut reizi atnācis uz savu pašvaldību vai atvēris pašvaldības mājaslapu un painteresējies kas notiek ar ielām, kādi ir tuvākie projekti gaidāmie šajās "sabrukušajās" ielās? Vai kāds ir painteresējies, kāpēc kaut kas notiek un tiek nolemts šādi un ne savādāk?? Kaut ko pa ausu galam padzird un tad brēc pa visiem portāliem pēc pilnas programmas, kamēr balss izbļauta un datora klaviatūra nodilusi no komentāru rakstīšanas..
Uz neskaidriem jautājumiem vienmēr var rast atbildes un skaidrojumus, dārgais, Bauskas novada iedzīvotāj! Ja vien ir interese, protams.

pirms 7 gadiem, 2013.04.03 14:52

kā būs ar pilsētas ielu slēgšanu transportam? To ielu, kurās nupat pabeigta ūdenssaimniecības sakārtošanas 1. kārta, to ielu, pa kurām jāpārvietojas arī gājējiem, jo nav trotuāru, to ielu,kurās līdz ar atkusni sāksies dubļu jūra.

pirms 7 gadiem, 2013.04.03 14:15

Un Rīgas ielu Bauskā arī neaizmirstiet, kaut gan, viņa jau vairs nav glābjama!...

pirms 7 gadiem, 2013.04.03 12:28

Vietējās ziņas