Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā īsteno Šveices atbalstītu projektu 6

Bausku rīt, 7. aprīlī, apmeklēs Šveices vēstniece Latvijā Gabriela Nuci Sulpicio, Šveices sadarbības programmas biroja Baltijā vadītāja Christina Grieder un Latvijas Sabiedrības integrācijas fonda pārstāvji. Apmeklējuma iemesls ir Bauskas novada sociālā dienesta partnerība projektā «Iekļaujoša ģimene, bērnudārzs, skola un sabiedrība». To īsteno Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija, kura šajā projektā iesaistījusi arī speciālistus no Šveices, informē Dace Dzedone, SOS Bērnu ciematu asociācijas speciāliste. Partnerus no Šveices centrā «Ābele» 7. aprīlī par projekta virzību informēs tā vadītāja Irēna Kalniņa, sociālā darbiniece Liene Lapsa, psiholoģe Ērika Pulkstene, pedagoģe Līga Lepse, sociālā pedagoģe Baiba Rudzroga un pedagoģe seniore Anna Ābola. Projekts «Iekļaujoša ģimene, bērnudārzs, skola un sabiedrība» Bauskas novadā sākās šogad, informē pašvaldības sociālā dienesta vadītāja Iveta Kubliņa. Projektā paredzēts izstrādāt un ieviest iekļaujošās izglītības programmas Bauskas 2. vidusskolas 1. un 2. klasē, kurās mācīsies bērni ar speciālām vajadzībām, mācīs arī pedagogus. Projekta laikā tiks sniegtas dažādu jomu speciālistu bezmaksas konsultācijas tā dalībniekiem, kā arī organizētas saturīgas brīvā laika pavadīšanas nodarbības un atbalsta grupas bērniem, jauniešiem, vecākiem un senioriem. Projekta mērķis ir veicināt Bauskas novadā dzīvojošo sociālās atstumtības riskam pakļauto personu iekļaušanos sabiedrībā. Atbalsts paredzēts 210 bērniem un 40 senioriem.Šveices vēstniece un Šveices sadarbības programmas biroja vadītāja Baltijā 7. aprīlī apmeklēs arī Īslīces SOS bērnu ciematu un tā bērnudārzu, kur jau īsteno iekļaujošās izglītības programmas. UZZIŅAI-Projektu «Iekļaujoša ģimene, bērnudārzs, skola un sabiedrība» īsteno Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar Bauskas 1. un 2. vidusskolu, novada sociālo dienestu, biedrību «Izglītības iniciatīvu centrs» un Lucernas (Šveice) Pedagoģiskās augstskolas Skolas un dažādības institūtu.-Finansiāli to atbalsta Šveices Konfederācija, līdzekļi tiek ņemti no Latvijas un Šveices sadarbības programmas paplašinātajai Eiropas Savienībai. Līdzfinansējumu nodrošina Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija un Bauskas novada pašvaldība.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

zināšanai

Centrs "Ābele" Bauskā nav kopš 2009.gada septembra, kad tika izveidots novada Sociālais dienests. Tā vieta, kur notiek tikšanās ar Šveices vēstnieci ir Bauskas novada Sociālais dienests.

pirms 9 gadiem, 2011.04.07 13:50

vējonim

Par Grenlandi un tavām biksēm nezinu, bet šis projekts dod konkrētas darba vietas vairākiem speciālistiem Bauskā, konkrētus pakalpojumus ģimenēm un bērniem, t.sk. bērniem invalīdiem u.c. iespējas par Eiropas naudu. Un ko tu esi devis savai ģimenei, pilsētai, valstij?

pirms 9 gadiem, 2011.04.07 13:43

Vējonis

Joka pēc - Grenlande atbalsta projektu *Nekad nečurā pret vēju!* Kā mēs te Bauskā - arī
atbalstīsim? Nu kaut vai bikšu dēļ!

pirms 9 gadiem, 2011.04.06 16:17

Vietējās ziņas