Bauskas novada IT kompetences centra vadītāja amatā apstiprina rīdzinieku 5

Rīdzinieks Edmunds Šulžanoks Bauskas novada domes sēdē 25. martā tika apstiprināts amatā par Informācijas tehnoloģiju (IT) kompetences centra vadītāju. Darba pienākumus viņam jāsāk pildīt no 1. aprīļa.E. Šulžanoks «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka savulaik strādājis Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā, kur viņa pienākums bijis arī izstrādāt IT kompetenču centru darbības projektus. Tādējādi šī joma viņam nav sveša.Speciālists dzīvos Rīgā, uz darbu Bauskā brauks ar personīgo auto. Braukāšanu uz darbu vairāku desmitu kilometru attālumā E. Šulžanoks neuzskata ne par ko īpašu, jo Eiropā tā esot normāla prakse: «Kādu laiku nācās pastrādāt Nīderlandē, tur darbs 90 kilometru attālumā no dzīvesvietas nav nekas īpašs.» «Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka uz IT kompetenču centra vadītāja amatu konkurss tika sludināts atkārtoti. Otrajā reizē pieteicās desmit pretendentu, uzklausīti tika pieci. Par E. Šulžanoka kandidatūru izvērtēšanas komisijas locekļi balsoja vienprātīgi.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Papa

Lai veicas! Savulaik jau Bauska bija līderos: ieviešot bezvadu internetu novados. Arī bibliotēkas ir līmenī. Tā ka: pamats ir.

pirms 11 gadiem, 2010.03.27 13:07

***

Vienalga tur kaut kas nav kārtībā. Ja jau šitik gudrs un kompetents dzenas katru dienu no Rīgas ar savu auto par 500 Ls mēnesī.
Ja paēd pusdienas un samaksā par degvielu nekas dižs jau pāri nepaliek. Lai 8.00 būtu darbā, cikos tad jāceļas?
Vai nu cer ka nekas nebūs jādara, jo te visi pāķi vai arī tiešām nekādu darbu nevar atras. Kredīts par māju ta jāmaksā...
Vienalga Ūdri saturies! Tas putniņš nebūs nekāds bābietis kav var taisīt uz galvas!

pirms 11 gadiem, 2010.03.27 10:23

pret

nu tak personīgais auto tas ir labi. protams benzīnu un amortizāciju viņam apmaksās

pirms 11 gadiem, 2010.03.26 14:46

Vietējās ziņas