Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā izglītojamo skaits sarucis par pussimtu 1

Bauskas novada skolās un bērnudārzos septembrī reģistrēti 3947 izglītojamie. Tas ir par 50 bērniem mazāk nekā pirms gada, informē Bauskas novada Izglītības pārvaldes metodiķe Līga Kļaviņa. Šī gada 1. septembrī novadā reģistrētas 16 dažādas izglītības iestādes: divi bērnudārzi, viena internātvidusskola, viena speciālā internātpamatskola, kā arī vidusskolas, pamatskolas un ģimnāzija. Visvairāk audzēkņu ir Bauskas 2. vidusskolā - 618, par 40 skolēniem mazāk nekā pirms gada. Apmēram tāds pats audzēkņu skaits kā pērn palicis pilsētas pamatskolā - 278 (pērn bija 281). Pirms gada Bauskas 1. vidusskolā mācījās 800 audzēkņu. Tagad šīs mācību iestādes vietā izveidota Bauskas Valsts ģimnāzija (407 skolēni) un Bauskas sākumskola (368). Pirms gada Bauskā darbojās Kristīgā pamatskola, kurā mācījās 104 audzēkņi. Tagad šie skolēni izglītojas citās mācību iestādēs. Ārpus Bauskas lielākā ir Īslīces vidusskola, kopā ar bērnudārzu (96 bērni) tajā reģistrēti 348 izglītojamie. Uzvaras vidusskolā pēc gada pārtraukuma atkal izdevies nokomplektēt 10. klasi. Tajā 1. septembrī mācījās desmit audzēkņu. Kopā ar bērnudārzu Uzvaras vidusskolā ir 285 audzēkņi. Desmito klasi ar desmit audzēkņiem izdevies nokomplektēt arī Mežotnes internātvidusskolā, kur kopā izglītojas 83 skolēni. No lauku pamatskolām vismazāk audzēkņu šogad ir Ozolaines pamatskolā - 101, Mežotnes pamatskolā - 128 skolēni. Mežgaļu pamatskolā ir 143 audzēkņi, Codes pamatskolā - 148, Vecsaules pamatskolā - 164, Griķu pamatskolā - 193. Jāteic, ka visās lauku pamatskolās kopējā skolēnu skaitā iekļauti arī bērnudārzu audzēkņi. Kopā novadā pirmsskolas grupās šogad ir 1077 bērni. Tas ir par 52 mazajiem vairāk nekā pērn. Savukārt skolēnu skaits ir sarucis par 105 audzēkņiem, pērn novadā bija 2975 skolasbērni, šogad tikai 2870.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

zintis

Pārskatiet un izņemiet āra tos bērnus kuri skaitās tikai skaita pēc, lai augšas gals saņemtu algas, ko maksā pēc bērnu skaita. Tas nu nav pareizi, piesakas pirmskolā

pirms 9 gadiem, 2011.09.12 12:10

Vietējās ziņas