Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā izveido pedagogu novērtēšanas komisiju 4

Bauskas novadā izveidota novada izglītības iestāžu pedagogu profesionālās darbības 4. kvalitātes pakāpes pretendentu novērtēšanas komisija. Par tās sastāvu un darbības nolikumu deputāti balsoja 31. oktobra novada domes sēdē.

Deputāti neiebilda izglītības nodaļas (IN) vadītāja Ģirta Bernauta priekšlikumam izveidot komisiju astoņu cilvēku sastāvā. Par tās vadītāju apstiprināts Ģ. Bernauts, par sekretāri – izglītības nodaļas metodiķe Olita Vulāne.

Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisijā strādās IN metodiķe Māra Bauvare, Īslīces vidusskolas direktore Vija Ieleja un Ozolaines pamatskolas direktore Lilija Bula, Vecsaules pamatskolas direktora vietniece izglītības jomā Agra Ķēniņa,  Bauskas un Rundāles novada pirmsskolas pedagogu metodiskās apvienības vadītāja Ieva Jaunzeme, kā arī akreditācijas eksperte, novada domes deputāte Aija Spriņķe.

Komisijas darbības mērķis ir novērtēt pedagogu profesionālās darbības kvalitāti, veicinot karjeras izaugsmes iespējas. Tā darbosies līdz nākamā gada 30. aprīlim.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

111

Šādā novērtēšanas komisijā nedrīkstētu būt pedagogi kas strādā skolās!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 17:31

8)

vai tad noskaidroja, kas ir pedagogs?

pirms 6 gadiem, 2013.11.04 13:33

Vietējās ziņas