Bauskas novada jauniešu forumā apspriež aktuālāko 2

Bauskas bērnu un jauniešu centrā piektdien, 8. maijā, notika Bauskas novada jauniešu otrais forums «Runā jaunie», kas vakarpusē noslēdzās ar orientēšanas sacensībām pilsētā.

Uz forumu ieradās jaunieši no dažādām Bauskas novada izglītības iestādēm. Dalībnieku lielākās aktivitātes norisinājās darba grupās, radot dažādas novadā īstenojamas idejas. Jaunieši strādāja kopā ar vairākiem ekspertiem – Bauskas novada domes projektu vadītāju Laini Bahu, multimediju studijas «Parus studio» direktoru Dmitriju Ščegoļevu, Bērnu un jauniešu centra vadītāju Benitu Svarenieci un policijas pārstāvjiem.

Diskusiju kontrolēja Bauskas bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs. Viņš uzsvēra, ka šoreiz mērķis ir nevis apkopot un realizēt visas idejas, bet gan izvēlēties dažas, kuru īstenošanai turpmāk veltīt jauniešu spēkus un uzmanību.

Rezultātā pieņemts lēmums īstenot četras idejas – iekārtot vienu vai vairākas jauniešu tikšanās vietas, radīt nodarbinātības datubāzi jauniem cilvēkiem, organizēt jauniešu talantu demonstrēšanu un sporta spēles un izveidot Bauskas televīziju. Pēdējās ieceres mērķis ir ne tikai uzņemt video par pilsētu un notikumiem, bet arī organizēt mācības par medijiem. Jaunieši un iesaistītie speciālisti atzīst, ka paveiktais visvairāk būs atkarīgs no pašu centības un vēlmes kaut ko sasniegt.

Vakara noslēgumā pilsētā notika orientēšanas sacensības. R. Manuilovs informēja, ka piedalījās astoņas komandas, finišēja septiņas. Veiksmīgākā bija vienība «BJSS».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ohoho

Neko jau sev alkatība
Vai tad jauniešiem BBJC Rīgas ielā jau netika telpas izremontētas kur tikties 3.stāvā? A dīvāniem, pufiem un visu ko. Un vai gan nodarbinātības konsultācijas nesniedz NVA, kuri īsteno visādus pasākumus jauniešiem, tai skaitā par vasaras nodarbinātību. nevajag muļķot cilvēkus un manipulēt ar jauniešiem.

pirms 5 gadiem, 2015.05.11 08:26

hei, ohoho

Domāju (nezinu, tikai izsaku viedokli), ka šeit domātas tikšanās vietas, kur var brīvi iet un nākt pa vienam un grupās un ne tikai zem jumta un sienās, bet arī klajākas vietas. Neitrāla vieta, kur netraucēs citiem pulciņiem. Interesanta Tava doma, ka VISIEM Bauskas jauniešiem vajadzētu pietikt ar vienu vietu.

pirms 5 gadiem, 2015.05.11 09:14

Vietējās ziņas